امروز

جمعه, ۲۹ شهریور , ۱۳۹۸

  ساعت

۱۳:۱۶ بعد از ظهر

سایز متن   /

فرمانده انتظامی کلانشهر اهواز از دستگیری ۳ سارق حرفه‌ای منزل،در پی هوشیاری و اعلام به موقع نگهبان محله، در یکی از مناطق این شهر خبر داد.

سرهنگ محسن دالوند در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در راستای طرح تشدید پیشگیری و مبارزه با سرقت، و در پی تماس تلفنی نگهبان محله، مبنی بر ورود ۳ سارق به منزل یکی از شهروندان، عوامل گشت کلانتری ۱۸ این پلیس،جهت بررسی موضوع و دستگیری سارقان، بلافاصله در محل حاضر شدند.

وی افزود:باحضوربه موقع پلیس در صحنه، سارقان سعی می کنند از طریق پشت بام منزل اقدام به فرار می‌کنندکه با سرعت عمل و هوشیاری پلیس مواجه می شوند. پس از مقاومت سارقان و بی توجهی به دستور ایست پلیس نهایتا، ماموران بارعایت قانون بکارگیری سلاح، اقدام به تیراندازی و هر ۳ سارق را دستگیر می‌کنند.

سرهنگ دالوند تصریح کرد: در بازجویی‌های به عمل آمده توسط پلیس، سارقان به بیش از ۱۱ فقره سرقت منزل در نقاط مختلف شهر اهواز اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی کلانشهر اهواز در پایان، ضمن اشاره به تحویل هر ۳ سارق به مرجع قضایی، خاطرنشان کرد: یکی از راه های کاربردی و تاثیر گذار در امر پیشگیری از سرقت منزل، استفاده و به کارگیری نگهبان محله است.

بیشتر بخوانید>  چهارمین نشانه سکته نیز مشخص شد: زبان! هیچ گاه این سه حرف را فراموش نکنید: ل ح د!
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

اخبار ورزشی