امروز

سه شنبه, ۱ مرداد , ۱۳۹۸

  ساعت

۰۶:۲۰ قبل از ظهر

سایز متن   /

سرپرست شعبه تامین اجتماعی هندیجان گفت: شهرداری هندیجان دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان حق بیمه کارکنان و کارگران به تامین اجتماعی بدهکار است.

صمد شکاری اظهار داشت: از ابتدای تیرماه سال ۸۸ تا پایان اسفندماه ۹۷ بدهی شهرداری هندیجان به این سازمان دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان شده است.

وی افزود: بابت جریمه ماهانه مانده بدهی‌های سال‌های قبل شهرداری هندیجان هر ماه ۲۵ میلیون تومان بدهی بروی دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان افزوده می‌شود و از زمان سرپرستی روح الله درخشان در شهرداری هندیجان لیست بیمه کارکنان و کارگران به موقع و در تاریخ مقرر قانونی به تامین اجتماعی پرداخت می‌شود.

سرپرست شعبه تامین اجتماعی هندیجان بیان کرد: تاکنون ۴ قسط ۴۰ میلیون تومانی ماهانه پرداخت شده است یعنی هر ماه ۴۰ میلیون تومان بابت بدهی شهرداری به این شعبه در حال پرداخت است.

وی گفت: همچنین لیست‌های بیمه کارگران و کارکنان شهرداری هندیجان هر ماه به صورت منظم و در موعد مقرر قانونی ماهانه به مبلغ ۱۱۰ میلیون تومان به این شعبه ارسال می‌شود.

شکاری عنوان کرد: در گذشته این میزان بدهی به صورت اقساطی از سوی سامان اعمال شده بود و ما جلساتی را با شهرداری و اعضای شورای شهر برگزار کردیم تا مشکلات را در این بخش برطرف کنیم. انتظار ما این است عزیزان بدهی‌های خود را به صورت منظم پرداخت کنند.

وی ادامه داد: سازمان تامین اجتماعی در راستای حفظ حقوق کارگران با مسئولان شهرداری هندیجان نهایت همکاری را داشته و در حال حاضر نیز آمادگی کامل در تعامل و همکاری با شهرداری در چارچوب مقررات را دارد.

بیشتر بخوانید>  دعوت دکتر الباجی از رهبر معظم انقلاب اسلامی جهت سفر به خوزستان
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

اخبار ورزشی