امروز

سه شنبه, ۱ مرداد , ۱۳۹۸

  ساعت

۰۶:۱۸ قبل از ظهر

سایز متن   /

نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی با اشاره به افزایش قیمت چادر اظهار داشت: حمایت از تولید چادر داخلی و ممانعت از ورود بی‌رویه چادر از خارج از اولویت‌های اصلی مجلس شورای اسلامی در سال رونق تولید است.

همایون یوسفی اظهار داشت: مجلس در بودجه سال ۹۸ اعتبارات مناسبی برای وزارت ارشاد و کانون‌های مساجد برای توسعه فعالیت های فرهنگی و قرآنی اختصاص داده است.

وی افزود: فرهنگ قرآنی در بین مردم خوزستان جایگاه خطیری دارد و باید تلاش کنیم از این فرهنگ و مردمی که عاشق و علاقه‌مند قرآن هستند حمایت کنیم.

نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: یکی از مسایل مهم در خوزستان تنوع فرهنگی و تولیدات بومی فرهنگی بوده که لازم است مورد حمایت قرار گیرند.

وی با اشاره به شعار سال اظهار داشت: محور اصلی تصمیم‌گیری مجلس رونق تولید است و در بخش فرهنگی و عفاف و حجاب مسئله چادر مشکی و افزایش قیمت آن یک مسئله جدی است.

یوسفی تصریح کرد: مجلس نسبت به این مسئله حساس است و  تولید چادر ملی یکی از اولویت‌های تصمیم‌گیری مجلس در بخش اقتصاد و فرهنگی است.

وی گفت: دستگاه‌های بازرسی لازم است از ورود چادر با تعیین تعرفه مناسب و همچنین ورود بی رویه چادر از خارج جلوگیری کنند.

نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: دستگاه های متولی نیز باید حمایت از تولید چادر داخلی و با کیفیت را در اولویت قرار دهند.

بیشتر بخوانید>  گزارش متنی-تصویری پاکسازی ساحل غربی رودخانه کارون به همت فعالین محیط زیست
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

اخبار ورزشی