امروز

یکشنبه, ۳ تیر , ۱۳۹۷

  ساعت

۰۳:۴۹ قبل از ظهر

سایز متن   /

شبکه خبری خوزستان:و اینگونه بود که لبخند سبز درختی بر گونه های شهر نقش بست تا روزهایی سرشار از طبیعت مهربان را را با نهال دستان دوستداران طبیعت و فعالین محیط زیست نظاره گر باشیم.

آغاز هفته منابع طبیعی و روز درختکاری در شوشتر با لحظاتی سبز و سرشار از شور و شوق درختکاری بود که انجمن هواداران کارون زلال همسو با سایر فعالین محیط زیست و شهروندان سه گانه ی درختی امروز را رقم زدند.
در اولین برنامه درختکاری امروزکه به همت اداره منابع طبیعی و بسیج مهندسین شهرستان در منطقه بام شوشتر و در راستای برنامه سالهای اخیر برگزار شد، کاشت نهال با حضور پرشور مسئولین و شهروندان برگزار گردید.
پس از آن نیز ایستگاه سلامت شهرستان با مشارکت  شهروندان دوستدار طبیعت و فعالین محیط زیست با درختکاری و کاشت درختچه و گل های زینتی در پارک داریون همزمان با اقصی نقاط استان و کشور ، روز ملی درختکاری را گرامی داشتند.حضور پرشور و فعال دانش آموزان مدارس راهنمایی دخترانه نیز در درختکاری امروز شور و حال خاصی به برنامه افزوده بود.
در روز ملی درختکاری همچنین انجمن هواداران کارون زلال با مشارکت سایر تشکل های مردمی، شهرداری و شورای شهر شهرستان شوشتر و فعالین محیط زیست کاشت درختچه و نهال را در مسیر بلوار ۱۷شهریور تا میدان باطنی در برنامه کاری خود قرار داد تا همزمان با آغاز هفته منابع طبیعی گام های موثر در راستای ارتقاء فضای سبز شهری و توسعه طبیعت درختی شهرستان شوشتر برداشته شود.
 
بیشتر بخوانید»  شوشتر یک شهر جهانی است اما در سطح ملی هم معرفی نشده است / هیچ نماینده ای مثل من با دولت و استاندار خوزستان تعامل ندارد / مسئولین در هر پست و منصبی بیش از پیش در انجام مسئولیت خود اهتمام ورزیده و در جهت پیشبرد اهداف ارتباطات قوی داشته باشند
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید:


لینک کوتاه :

هاست


دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  سه گانه ی روز درختکاری در شهرستان شوشتر به همت فعالین محیط زیست و دوستداران طبیعت + تصاویر
قوانین بخش نظرات در شبکه خبری خوزستان

1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
7. جهت ارسال نظرات ، حتما آدرس ایمیل خود را به صورت صحیح و بدون www وارد کنید .
دیدگاهها

*

سیاسی

طراحی و پشتیبانی وبسایت