امروز

سه شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۳۹۷

  ساعت

۱۸:۳۱ بعد از ظهر

روز: اردیبهشت ۱۴, ۱۳۹۷

وی گفت: وظیفه نهادهای دولتی این است که کمبودهای مدارس را جبران کنند تا فشاری بر قشر ضعیف وارد نشود ، به غیر از مدارس ابتدایی که صرفاً پول کتاب را از طریق ثبت‌نام در سامانه تحویل می‌دهند، در سال تحصیلی جدید مدارس نمی‌توانند مردم را مجبور به پرداخت هزینه کنند، در این زمینه نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و دیگر اعضای شورای راهبردی باید سالانه  سرانه‌ای به مدارس اختصاص دهند.

هاشمی ادامه داد: مسئولان در زمینه هزینه‌های شورای راهبردی شفاف‌سازی کنند و قانون نانوشته‌ای که فقط چهار نفر جز اعضای شورای راهبردی باشند را تغییر دهند.

وی افزود: باید بودجه‌ فرهنگی به‌صورت شفاف سالیانه به متولیان امر داده شود  تا در مقابل تهاجم فرهنگی  با برنامه‌ریزی مفید و دقیق مورداستفاده قرار بگیرد.

امام‌جمعه شهرک طالقانی در پایان با اشاره به فرارسیدن ۱۵ اردیبهشت ، روز بزرگداشت شیخ صدوق(ره) گفت:  شیخ صدوق، فقیه و محدث بزرگ شیعه با ۳۰۰ جلد اثر ماندگار یکى از برجستگان عالم تشیع است که بخش عمده‌‏اى از عمر پربرکت خود را براى نیرومند ساختن مذهب شیعه در مسافرت گذراند، به‌طوری‌که بعضى از بزرگان، او را به‏عنوان جهانگردى پوینده براى دانش‌آموزی ستوده‌‏اند.

سیاسی

طراحی و پشتیبانی وبسایت