امروز

پنج شنبه, ۲ خرداد , ۱۳۹۸

  ساعت

۱۲:۵۲ بعد از ظهر

سایز متن   /

رئیس شوراهای حل اختلاف خوزستان گفت: اعضاء شوراهای حل اختلاف این استان با تلاش و کوشش خود توانستند در سال ۹۷ به بیش از ۳۱.۸ درصد پرونده های قابل مصالحه را با صلح و سازش مختومه کنند.

زبیدی نیا معاون قضایی و رئیس شوراهای حل اختلاف خوزستان در جلسه شورای معاونین قضایی دادگستری این استان، ضمن تشکر از توجه ریاست کل دادگستری خوزستان و ارائه گزارش زحمات و تلاشهای اعضاء و کارکنان شوراهای حل اختلاف استان به محضر رئیس قوه قضائیه اظهار داشت: عملکرد شوراهای حل اختلاف خوزستان در سال ۹۷ نسبت به سال ۹۶ مطلوبتر بوده و در زمینه ایجاد صلح و سازش افزایش خوبی داشته که اعضاء شوراهای حل اختلاف این استان با تلاش و کوشش خود توانستند در سال گذشته به بیش از  ۳۱/۸  درصد پرونده های قابل مصالحه را با صلح و سازش مختومه کنند. و عملکرد مطلوب مصلحین و اعضاء خدوم و زحمتکش این شوراها قابل تقدیر و تشکر است.

وی افزود: علاوه بر آن در شعب شورای حل اختلاف ویژه زندان آمار خوبی داشته‌ایم و تعداد بیش از ۲۰۳ نفر زندانی با تلاش و کوشش فراوان اعضا این شعب و با جلب رضایت شاکی ، از زندان آزاد و پرونده آنان منتهی به صلح و سازش شد.

زبیدی نیا با اشاره به فعالیت های مطلوب شوراهای حل اختلاف اظهار داشت: شوراهای حل اختلاف در کنار محاکم تمام سعی و تلاش خود را برای حل و فصل دعاوی مردم انجام می دهند و همیشه جنبه مردمی ، خیرخواهانه و صلح و سازش را مد نظر دارند.

رئیس شوراهای حل اختلاف در ادامه تصریح کرد: اقدامات شوراهای حل اختلاف خوزستان با هدایت همکاران و مدیران قضایی مشهود بوده و استان خوزستان و مردم ولایی و خوبش در همه امور پیشگام بوده و در زمینه حل اختلاف ، رفع خصومت و ایجاد اصلاح ذات البین و صلح و ایجاد آرامش نیز از جایگاه والای در سطح کشور برخودار است.

بیشتر بخوانید>  فرماندار ویژه خرمشهر : تقویت سیل بندها ادامه دارد و در برابر مد اکبر آماده ایم
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:

این مطلب را به اشتراک بگذارید

| | | |لینک کوتاه :دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  ۳۱ درصد پرونده‌های قضایی خوزستان به صلح و سازش ختم می‌شود
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد