امروز

پنج شنبه, ۲ خرداد , ۱۳۹۸

  ساعت

۱۲:۵۴ بعد از ظهر

سایز متن   /

 شبکه خبری خورستان | یادداشتی از رحیم ورناصری – درست است که برخی صاحبنظران کمیّت و کیفیتِ تاثیرگذاری رسانه ها بر جوامع را در محدودیتهایِ شرایطِ محیطی ارزیابی نموده و معتقدند جوامع تجاربِ فکری ویژه ایی منبعث از واقعیتهای درونی خود دارند لکن واقعیت این است که به هرروی رسانه ها در عصرارتباطات به چنان قدرت همه جانبه ایی دست یافته اند که با خلق دگرگونیهای اجتماعی و جهت دهی به افکار عمومی، توانایی پدید آوردنِ نسلی نوین با اندیشه و نگرش متفاوت از گذشتگان را بدست آورده اند.

یکی از شاخصهای عینی محصولات مدرنِ رسانه هایِ کیفی *رعایت اخلاق رسانه ای ست* که توسط دغدغه مندانِ اعتلایِ فرهنگ مدنی مورد توجه قرار می گیرد و توسط منفعت طلبانِ دروغین مسلک مورد بی توجهی کامل است.

در همین راستا *بعد از درخواستهای مکرر همشهریان حقجو و آگاه* که از دروغ پراکنیِ برخی صفحات منفعت طلبِ مجازی به ستوه آمده خواهان اطلاع از حقایق‌ جاری شورای شهر و شهرداری بودند، جهت تنویر افکار عمومی، کنفرانس خبری توسط شهرداری مسجدسلیمان برگزار گردید که مورد استقبال خبرنگاران راستین قلم و اهالی روشنگر رسانه واقع گردید.

تعامل مستمر و سازنده دوسویه میان خبرنگاران و شهرداری، این کنفرانس خبری که بر اساس شفاف سازی و ضرورت پاسخگو بودنِ مدیران شهری برگزار گردیده بود را مورد عنایت مردم شریف شهر واقع نمود.

از خبرنگاران و اهالی نیک کردارِ رسانه های مسجدسلیمان درخواست نمودم در انتقال اطلاعات صحیحِ عملکردِ فرزندان خود در شورای شهر و شهرداری مسجدسلیمان بیشاپیش ما را یاری کنند تا *بوقچیان‌ِ بی هویّت و‌ دلالان انتخاباتی* که مجددا با اتهامات رذیلانه و راه اندازی پیج های فیک قصد باج خواهی و فریب افکار عمومی به سمت منافع خود نموده و جهت تامین این هدفِ ناصحیح از زیر پا نهادن عدالت و راستی و تضییع حقوق مردم شریف مسجدسلیمان هم ابایی ندارند منکوب گردند.

از همشهریان فهیم و آگاه هم‌ تقاضا می شود جهت اطلاع از اخبار شهرداری و شورای شهر و ثبت انتقادات و پیشنهادات در پایگاه و صفحات رسمی این سازمان با فرزندان تلاشگر خود و خادمین صدیق شهر ارتباط برقرار نمایند.

بیشتر بخوانید>  آتش سوزی در مسجدسلیمان+تصویر
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:

این مطلب را به اشتراک بگذارید

| | | |لینک کوتاه :دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  نقش بی بدیل رسانه ها در خلق دگرگونی های اجتماعی و جهت دهی به افکار عمومی
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد