امروز

سه شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۳۹۷

  ساعت

۲۲:۲۷ بعد از ظهر

سایز متن   /

قیصر کردن

۳۰۰ مشاوره حقوقی و رسیدگی به پرونده مدجویی در سال ۹۶ از مهمترین خدمات کمیته امداد شهرستان بندر ماهشهر به جامعه هدف خود بوده است.
رئیس کمیته امداد شهرستان بندرماهشهر گزارشی از عملکرد حوزه حقوقی این نهاد به مددجویان در سال ۹۶ ارائه کرد.

به گزارش خبرنگار ذاکر نیوز، قیصر کُرد، رئیس کمیته امداد شهرستان بندر ماهشهر گفت: مددجویان تحت حمایت کمیته امداد در صورت وجود دعاوی قضایی و مشکلات حقوقی، از سوی این نهاد به کانون وکلا و یا مرکز مشاوران قوه قضائیه معرفی می‌شوند تا به مشکلات آنان رسیدگی شود.

وی با اشاره به اینکه واحد حقوقی کمیته امداد به منظور آگاهی دادن به مددجویان، پیرامون مسائل قضائی و استیفای حقوق خانواده‌های تحت حمایت و احقاق حقوق سازمانی این نهاد گام برمی‌دارد، بیان کرد: تمام خدمات حقوقی و مشاوره‌ای به صورت رایگان انجام می‌شود.

رئیس کمیته امداد شهرستان بندر ماهشهر افزود:۳۰۰ مشاوره حقوقی و رسیدگی به پرونده مدجویی در سال ۹۶ یکی از مهمترین خدمات کمیته امداد شهرستان بندر ماهشهر به جامعه هدف خود بوده است.

کُرد به همکاری وکلای نیکوکار با کمیته امدادشهرستان بندر ماهشهر اشاره کرد و گفت: وکلا در زمان‌های حضور خود در کمیته امداد خدمات حقوقی و مشاوره‌ای به مددجویان ارائه می‌دهند.

وی با بیان اینکه میزخدمت حقوقی در اداره کمیته امدادشهرستان بندر ماهشهر فعال هستند و به مددجویان خدمات حقوقی ارائه می‌کنند.

کُردبا تاکید بر اینکه به همه دعاوی اعم از حقوقی و کیفری خدمات مشاوره‌ای ارائه می‌شود، بیان کرد: بیشترین دعاوی مددجویان تحت حمایت مشکلات خانوادگی است که درصدد هستیم با بهره گیری از مشاوران خانواده، اینگونه دعاوی ها را کاهش دهیم .

بیشتر بخوانید»  برگزاری کارگاه آموزشی اشتغال پایدار با حضور مددجویان تحت حمایت کمیته امداد،با همکاری ودزمحل پتروشیمی،فن آوران
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید:


لینک کوتاه :

هاست


دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  ۳۰۰ مشاوره حقوقی و رسیدگی به پرونده مدجویی در سال ۹۶ از مهمترین خدمات کمیته امداد شهرستان بندر ماهشهر
قوانین بخش نظرات در شبکه خبری خوزستان

1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
7. جهت ارسال نظرات ، حتما آدرس ایمیل خود را به صورت صحیح و بدون www وارد کنید .
دیدگاهها

*

سیاسی

طراحی و پشتیبانی وبسایت