یاری رسانی و کمک سازمان های مردم نهاد مسجدسلیمان برای تولید و توزیع ماسک بر اساس نرخ مصوب در داروخانه ها

یاری رسانی و کمک سازمان های مردم نهاد مسجدسلیمان برای تولید و توزیع ماسک بر اساس نرخ مصوب در داروخانه ها

 

به گزارش شبکه خبری خوزستان به نقل از روابط عمومی سازمان های مردم نهاد مسجدسلیمان سازمانهای مردم نهاد برای رفاه حال شهروندان ماسک را باقیمت مصوب کمتر ازقیمت تمام شده و کمتراز قیمت ماسک صنعتی در اختیار داروخانه های اعلام شده از طرف شبکه بهداشت قرار میدهد.

سازمانهای مردم نهادپیش ازاین حمایت عملی خود از پویش من ماسک میزنم و نیز آمادگی خود را جهت تهیه ، تامین وتولید باکیفیت ترین، ماسک استاندارد و تاییدیه سازمان غذا و داروی استان و با امکانات بومی و مناسب ترین قیمت و توزیع در سطح ادارات ، فروشگاه ها و داروخانه ها و …. منطقه اعلام کرد.

این سازمان مردمی در سیل فراگیر استان و زلزله خدمات بسیار ارزنده ای را درسطح شهر شروع کرده است و بیش از پنج ماه در ستاد مستقر در کلگه و پنج بنگله بصورت مداوم برای تولید ماسک استریل شده و بسته بندی در حال فعالیت هستند.

همچنین در همین راستا توانستیم برای بانوان اشتغال ایجاد کنیم.

لازم به توضیح است که با توجه به وجود واسطه ها برای تهیه متریال و پارچه ماسک با مشکل روبرو هستیم.

جهت پایداری و رشد تولید نیاز به حمایت عملی برای تهیه متریال تولید ماسک با قیمت مصوب می باشد.

سازمانهای مردم نهاد در صورت حمایت و پشتیبانی قادر خواهند بود تولید خود را تا ده برابر افزایش داده و تمام نیازهای اقلام بهداشتی را توسط دستان هنرمند و کوشای بانوان منطقه فراهم آورد و تولید را با کیفیت بهتر و به روش های جدید و نیمه صنعتی به چندین برابر افزایش دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *