امروز

یکشنبه, ۳ تیر , ۱۳۹۷

  ساعت

۰۳:۴۴ قبل از ظهر

سایز متن   /

شبکه خبری خوزستان – نماینده مردم ماهشهر بندرهندیجان امیدیه جایزان در مجلس شورای اسلامی از نامه محرمانه رئیس سازمان محیط زیست برای انتقال آب خوزستان خبر داد و گفت: نیازی به اقدامات محرمانه در حوزه آب وجود ندارد لذا این موضوع باید شفاف سازی شود.

علی گلمرادی دراین باره گفت: محیط زیست خوزستان در وضعیت اسفناکی به سر می برد و وجود ریزگردها به دلیل خشک شدن تالاب ها طاقت مردم را گرفته، کشاورزی این استان در حال تعطیلی و نابودی بوده و آب شرب آن با مشکل روبه رو است. ۵۰ درصد آب کارون فاضلاب شهری است.

نماینده مردم ماهشهر هندیجان با بیان اینکه آقای کلانتری به عنوان متولی محیط زیست کشور با نامه محرمانه قصد انتقال آب خوزستان را دارد، افزود: اگر کار شما درست است و نگاه ملی دارید و دلسوز مردم هستید چه نیازی به نامه محرمانه دارید، چرا موضوع آب کشور را شفاف سازی نمی کنید و به یقین اجازه نمی دهیم بیشتر از این به منابع این کشور و به نظام خیانت کنیم.

وی خطاب به معاون وزیر نیرو گفت: کشاورز خوزستان و آب شرب هندیجان با مخاطره روبه رو شده است لذا بهتر است این مردم را کمتر آزار دهید، اجازه دهید مردم همچون سابق زندگی و معیشت خود را داشته باشند لذا اگر توان کمک به مردم را ندارید حق ندارید با تصمیمات خود با سرنوشت مردم بازی کنید.

گلمرادی ادامه داد: نباید به بهانه مبارزه با قاچاق تصمیمات غلط گرفت چرا که مقام معظم رهبری تاکید کردند با قاچاق های کانتینری مقابله شود نه کولبرانی که به دلایل بیکاری ناچار به کولبری هستند، مراقب رفتارهای خود باشید چرا که مجلس بیدار است و بر اعمال شما نظارت می کند.

ناصرحکیمی خبرنگار

بیشتر بخوانید»  خاطره دیدار با اسرا و آزادگان جنگ تحمیلی
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید:


لینک کوتاه :

هاست


دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  کلانتری به عنوان متولی محیط زیست کشور با نامه محرمانه قصد انتقال آب خوزستان را دارد
قوانین بخش نظرات در شبکه خبری خوزستان

1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
7. جهت ارسال نظرات ، حتما آدرس ایمیل خود را به صورت صحیح و بدون www وارد کنید .
دیدگاهها

*

سیاسی

طراحی و پشتیبانی وبسایت