امروز

شنبه, ۲ تیر , ۱۳۹۷

  ساعت

۰۸:۵۸ قبل از ظهر

سایز متن   /

پیام تبریک فرماندارهندیجان بمناسبت عید قربان بسم الله الرحمن الرحیم عید قربان از اعیاد بزرگ مسلمین ، یادآور باشکوه ترین مرتبه اثبات خضوع، جشن رهایی از بندگی نفس و گذشتن از همه وابستگی ها و به خدا پیوستن است، روزی که حق تعالی درهای مغفرت و رحمتش را بر بندگان خود می گشاید و بندگان خویش را به عبادت و طاعت خود فرا می خواند. عید قربان فرصت و تذکری است برای ما بندگان که تعلقات و وابستگی های دنیوی و مادی را در راه اطاعت از پروردگار جهانیان به قربانگاه ببریم و ابلیس نفس را از خویش برانیم تا از خواهش ها و تمایلاتی که هر آینه به دست و پای انسان زنجیر شده و بر دلها زنگار فراموشی می نهد ، خلاصی یابد. عید قربان یادآور موفق بیرون آمدن از آزمون سخت و سنگین الهی حضرت خلیل الرحمن(ع) است که با دل کندن از تمامی تعلقات دنیوی و قربانی کردن نفس سرکش، راه و رسم طاعت و بندگی و گذشتن از خود و دلبستگی های خود در درگاه حق را به انسان ها آموخت و منشاء پاک ترین عید مسلمانان شد. این عید خجسته در حالی از راه می رسد که دل های بندگان در زلال عرفه از زنگار معاصی پاک گشته و عطر استجابت دعای بندگان مشام جان مسلمانان را می نوازد تا عاشقان کوی دوست را که جز به رضای خداوند نمی‌اندیشند بشارت دهد که با توسل به مقام ربوبیت حضرت حق و دل کندن از غیر او مسیر سعادت و نیکبختی را برگزیده اند. عید سعید قربان را به ساحت مقدس حصرت ولی عصر(عج)، محضر مبارک رهبر معظم انقلاب وولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای “حفظه الله ” وملت رشید ایران بویژه مردم مومن وولایتمدار بندرهندیجان تبریک وشادباش عرض نموده با و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای منا و مسجدالحرام، از درگاه حضرت احدیت خواهانم که توانی دهد تا با درک جایگاه خویش در پرتو الطاف الهی گام برداشته و کارهایمان را با تدبیر به انجام رسانده و تدبیرمان را با امید و توکل به ذات لایزال الهی پیوند بزند. کورش مودت فرماندارهندیجان

پیام تبریک فرماندارهندیجان بمناسبت عید قربان
بسم الله الرحمن الرحیم

عید قربان از اعیاد بزرگ مسلمین ، یادآور باشکوه ترین مرتبه اثبات خضوع، جشن رهایی از بندگی نفس و گذشتن از همه وابستگی ها و به خدا پیوستن است، روزی که حق تعالی درهای مغفرت و رحمتش را بر بندگان خود می گشاید و بندگان خویش را به عبادت و طاعت خود فرا می خواند.
عید قربان فرصت و تذکری است برای ما بندگان که تعلقات و وابستگی های دنیوی و مادی را در راه اطاعت از پروردگار جهانیان به قربانگاه ببریم و ابلیس نفس را از خویش برانیم تا از خواهش ها و تمایلاتی که هر آینه به دست و پای انسان زنجیر شده و بر دلها زنگار فراموشی می نهد ، خلاصی یابد.
عید قربان یادآور موفق بیرون آمدن از آزمون سخت و سنگین الهی حضرت خلیل الرحمن(ع) است که با دل کندن از تمامی تعلقات دنیوی و قربانی کردن نفس سرکش، راه و رسم طاعت و بندگی و گذشتن از خود و دلبستگی های خود در درگاه حق را به انسان ها آموخت و منشاء پاک ترین عید مسلمانان شد.
این عید خجسته در حالی از راه می رسد که دل های بندگان در زلال عرفه از زنگار معاصی پاک گشته و عطر استجابت دعای بندگان مشام جان مسلمانان را می نوازد تا عاشقان کوی دوست را که جز به رضای خداوند نمی‌اندیشند بشارت دهد که با توسل به مقام ربوبیت حضرت حق و دل کندن از غیر او مسیر سعادت و نیکبختی را برگزیده اند.
عید سعید قربان را به ساحت مقدس حصرت ولی عصر(عج)، محضر مبارک رهبر معظم انقلاب وولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای “حفظه الله ” وملت رشید ایران بویژه مردم مومن وولایتمدار بندرهندیجان تبریک وشادباش عرض نموده با و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای منا و مسجدالحرام، از درگاه حضرت احدیت خواهانم که توانی دهد تا با درک جایگاه خویش در پرتو الطاف الهی گام برداشته و کارهایمان را با تدبیر به انجام رسانده و تدبیرمان را با امید و توکل به ذات لایزال الهی پیوند بزند.

کورش مودت فرماندارهندیجان

بیشتر بخوانید»  جلسه بررسی نواقص و کمبود امکانات بیمارستان تامین اجتماعی بندر ماهشهر تشکیل شد.
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید:


لینک کوتاه :

هاست


دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  پیام تبریک فرماندارهندیجان بمناسبت عید قربان بسم الله الرحمن الرحیم  عید قربان از اعیاد بزرگ مسلمین ، یادآور باشکوه ترین مرتبه اثبات خضوع، جشن رهایی از بندگی نفس و گذشتن از همه وابستگی ها و به خدا پیوستن است، روزی که حق تعالی درهای مغفرت و رحمتش را بر بندگان خود می گشاید و بندگان خویش را به عبادت و طاعت خود فرا می خواند. عید قربان فرصت و تذکری است برای ما بندگان که تعلقات و وابستگی های دنیوی و مادی را در راه اطاعت از پروردگار جهانیان به قربانگاه ببریم و ابلیس نفس را از خویش برانیم تا از خواهش ها و تمایلاتی که هر آینه به دست و پای انسان زنجیر شده و بر دلها زنگار فراموشی می نهد ، خلاصی یابد. عید قربان یادآور موفق بیرون آمدن از آزمون سخت و سنگین الهی حضرت خلیل الرحمن(ع) است که با دل کندن از تمامی تعلقات دنیوی و قربانی کردن نفس سرکش، راه و رسم طاعت و بندگی و گذشتن از خود و دلبستگی های خود در درگاه حق را به انسان ها آموخت و منشاء پاک ترین عید مسلمانان شد. این عید خجسته در حالی از راه می رسد که دل های بندگان در زلال عرفه از زنگار معاصی پاک گشته و عطر استجابت دعای بندگان مشام جان مسلمانان را می نوازد تا عاشقان کوی دوست را که جز به رضای خداوند نمی‌اندیشند بشارت دهد که با توسل به مقام ربوبیت حضرت حق و دل کندن از غیر او مسیر سعادت و نیکبختی را برگزیده اند.  عید سعید قربان را به ساحت مقدس حصرت ولی عصر(عج)، محضر مبارک رهبر معظم انقلاب وولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای “حفظه الله ” وملت رشید ایران بویژه مردم مومن وولایتمدار بندرهندیجان تبریک وشادباش عرض نموده با و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای منا و مسجدالحرام، از درگاه حضرت احدیت خواهانم که توانی دهد تا با درک جایگاه خویش در پرتو الطاف الهی گام برداشته و کارهایمان را با تدبیر به انجام رسانده و تدبیرمان را با امید و توکل به ذات لایزال الهی پیوند بزند.  کورش مودت فرماندارهندیجان
قوانین بخش نظرات در شبکه خبری خوزستان

1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
7. جهت ارسال نظرات ، حتما آدرس ایمیل خود را به صورت صحیح و بدون www وارد کنید .
دیدگاهها

*

سیاسی

طراحی و پشتیبانی وبسایت