امروز

سه شنبه, ۲۸ آبان , ۱۳۹۸

  ساعت

۱۳:۱۸ بعد از ظهر

سایز متن   /

واگویه هایی از هندیجانی های ساکن ماهشهر و ساکن خود هندیجان

روزانه اخبار تلخ و ناگوار و حوادث هولناک تصادف و تصادم جاده ای که همراه با پرپر شدن جوانان و عزیزانمان در مسیر جاده هندیجان به ماهشهر رخ می دهد را می شنویم و می بینیم قلب همه ما را بدرد آورده است و خانواده های زیادی روزانه به همین دلیل داغدار و مصیبت زده میشوند و طبیعی خواهد بود به دلیل روابط خویشاوندی و مراودات عشایری و مردمی این مصائب قلب همه مردم منطقه بدرد خواهد آمد.

خبر هولناک و تاسف برانگیز حادثه برخورد یکی از خودروهای قاچاقچی که معروف هستند به شوتی با موتورسیکلت در جاده هندیجان به ماهشهر از دیشب که شنیده شده آرامش را از همه ما گرفته و قلبمان را به درد آورده است.

این نور چشمانی که ما در این حوادث از دست می دهیم حاصل سالها رنج و مرارت خانواده هایی است که با جان و دل عزیزان خود را بزرگ کرده تا در پیری سایه شان نشینند ولی در کمال ناباوری می بینیم که بر اثر بی مبالاتی عده ای قاچاقچی سودجو که به بهانه امرار معاش و تامین نان زندگی خود و به دلیل بی تدبیری مسئولین منطقه که روزانه این حوادث را شاهد هستند و دست روی دست گذاشته و هیچ اقدامی در جهت جلوگیری از تردد این گروه نابخردی که جان مردم برایشان هیچ ارزشی ندارد و فقط به بهانه تامین معیشت خود زندگی مردم منطقه را سیاه کرده اند و می کنند به یکباره و در جلو چشمشان و در آنی پر پر شده و جان به جان آفرین تسلیم می نمایند و پدر و مادر و بستگان خود را داغدار می گردانند نمی کنند.

جا دارد با پیگیری جدی موضوع از مسئولین منطقه اعم از مسئولین شهرستان ماهشهر و مسئولین شهرستان هندیجان و حتی شهرستانهای دیلم و گناوه بخواهیم تا تدبیری اتخاذ نمایند و با شناسایی این گونه خودروها از تردد آنها در جاده جدا جلوگیری بعمل آورده و برخوردهای بسیار جدی با آنان به عمل آورده تا در آینده شاهد این گونه حوادث دردناک از دست دادن عزیزانمان نباشیم.

بدیهی است در این راه نیروی انتظامی ، پلیس راه ، دادگستری ، فرمانداریها و دستگاه های امنیتی و در نهایت مجموعه شورای تامین شهرستانها می توانند موثر باشند .

به امید اینکه مسئولین عزیز اقدام جدی نمایند تا در آینده شاهد این حوادث ناگوار نباشیم .

به این مطلب امتیاز دهید
برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید

| | |لینک کوتاه :دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  ویژه | شوتی های قاچاقچی و قاتل / قابل توجه شورای تامین شهرهای مرتبط / واگویه هایی از هندیجانی های ساکن ماهشهر و خود هندیجان
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

اخبار ورزشی

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی