امروز

پنج شنبه, ۳۱ خرداد , ۱۳۹۷

  ساعت

۰۴:۴۵ قبل از ظهر

سایز متن   /

ورزش ، چرایی و چگونگی !!

khznn2431بدون شک در قرن ۲۱ ، بزرگترین راهکار در جهت افزایش کنترل جوامع ، از نظر بهبود مسائل روحی روانی و سلامتی مردم ، بحث ورزش و چگونگی و چرایی انجام آن است . زیرا در نیم قرن اخیر ، با افزایش مصرف روزافزون و بی سابقه مواد مخدر و مشروبات الکلی و داروهای روانگردان ، دهکده جهانی در وحشتی مرگبار و سکوتی مبهم ، ناشی از مقطوع النسل شدن و از بین رفتن سرمایه هایش فرو رفته .

تمامی کشورها با آسیب شناسی این موارد و اخذ راهکارهایی ، بسرعت برق و باد در این بخش سرمایه گذاریهای وسیعی را در اولویتهای خویش گنجانده اند . مهمترین نقطه ای که در این راستا مورد هدفگذاری قرارگرفت ، مدارس بودند ، زیرا معلمان پس از والدین ، قابل اعتمادترین و موجه ترین الگو برای خردسالان و کودکان آنها بوده اند .

با افزایش ساعات ورزش مدارس ، فرهنگسازی در این خصوص و بکارگیری نیروهای بومی هر منطقه که بتوانند ارتباط بهتری با فرزندان آنها برقرار کنند ، همچنین با کمک گرفتن همه جانبه از اهالی دانشگاه و صنعت ، گامهایی بلند در این خصوص برداشته اند .

در کشور ما نیز میبایست با همکاری این ۳ متولی کار و برقرای جلسات و در نظرگفتن سیاستهایی در این راستا ، از طریق تجربه گرانبهای صنعت ، علم اساتید و پژوهشگران در دانشگاه و پیاده سازی آن در مدرسه بعنوان خانواده دوم این بچه ها ، هرچه سریعتر این مهم صورت پذیرد ، زیرا که هر ۱ روز غفلت معادل ۱ دهه پسرفت و عقبگرد در سلامتی و پرورش استعدادهای جامعه است.

پس از همین امروز میبایست صنعت ، دانشگاه و آموزش و پرورش درکشورمان دستان پر توانشان را در دستان هم گره کرده و با استفاده از نیروهای بومی و تحصیلکرده در این عرصه گامهایی بزرگ بردارند ، زیرا فردا دیر است .

محسن بابادی

بیشتر بخوانید»  دلنوشته های یکی از پیشکسوتان فوتبال خوزستان و مسجدسلیمان با مسولين تیم نفت مسجدسلیمان
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید:


لینک کوتاه :

هاست


دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  ورزش ، چرایی و چگونگی! | محسن بابادی
قوانین بخش نظرات در شبکه خبری خوزستان

1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
7. جهت ارسال نظرات ، حتما آدرس ایمیل خود را به صورت صحیح و بدون www وارد کنید .
دیدگاهها

*

سیاسی

طراحی و پشتیبانی وبسایت