امروز

پنج شنبه, ۳۱ خرداد , ۱۳۹۷

  ساعت

۰۵:۰۷ قبل از ظهر

سایز متن   /

شبکه خبری خوزستان// اسامی هیات مدیر و هیات مؤسسین باشگاه فرهنگی ورزشی نفت مسجد سلیمان در لیگ برتر فوتبال معرفی شدند .

نظر به قهرمانی تیم نفت مسجد سلیمان در لیگ دسته یک کشور تشکر از متولیان و پشتیبانان این تیم از جمله هوادارن پرشور شهرستان و نمایند محترم حوزه انتخابیه ومدیر عامل شرکت نفت گاز مسجدسلیمان و پرسنل خدوم شرکت نفت بخصوص مدیر عامل باشگاه نفت و گاز مسجدسلیمان همچنین مهندس روح الله بهمنی ومدیر منابع انسانی مهندس نصیریان دوست که نقشی محوری در راهیابی تیم داشتند . در عین حال مشکلات تیم نفت مسجدسلیمان در سال ۱۳۹۴و۱۳۹۳در لیگ برتر را نباید به فراموشی سپرد.مانند اینکه روزگاری این تیم حتی در تامین اب مورد نیاز سر تمرین نیز مشکل و گرفتاری داشت. در این بین مدیران مدعی حمایت از تیم در شهرستان و استان غیر از شعار و حذف نخبگان کنار تیم کار دیگری نمیکردند. امروز باتلاش عزیزان تیم یک بار دیگر مجوز ورود به لیگ برتر را به دست اورده است.نکته تمرکز نگارنده این مطلب این است که باید از گذشته درس گرفت و این امتیاز طلایی را برای جوانان پر شور شهر حفظ کرد و این میسر نمیشود مگر مشکلات از قبل پیش بینی و بلاتکلیفی کم گردد. درخواست مردم پر شور شهرستان مسجدسلیمان از نماینده شهرستان آقای ظاهری و مهندس حاتمی رییس هیئت مدیر باشگاه نفت و همچنین مدیر عامل نفت و گاز شهرستان مهندس ناصری تعیین و تشکیل هر چه زودتر کادر باشگاه با نگاهی کارشناسانه و استفاده از نخبگانی که در متن لیگ برتر آموزش یافته و هم اکنون با تجربه شده اند.
همچنین موضوعی که باید از هم اکنون به فکر آن بود موضوع مکاتبه ای از جانب دیوان محاسبات به شرکت و نفت و گاز بود که پشتیبانی از تیم را با مشکل مواجه میکرد.


در پایان گفتنی است که موسسین باشگاه بدین شرح بوده اند: اقایان رامین حاتمی رئیس هیأت مدیره باشگاه و مهندس نظری عضو هیأت مدیره باشگاه ومسعود رضاییان مدیر عامل باشگاه ؛ هشت نفر دیگر نیز عضو هیأت مدیره و موسسین باشگاه نفت که در سال ۹۳ شکل گرفته شده است . امیدواریم مسئله با اهمیت اسپانسر تیم با کمک نماینده شهر آقای ظاهری و مدیر عامل جوان و فنی باشگاه نفت مهندس کیوان بابادی به سرانجام برسد.
مطالبه دیگر طرفداران از مسئولین و هیأت موسس باشگاه نفت این است که اجازه اعمال نفوذ و دخالت افراد غیر متخصص در امور در حیطه اختیارات هیات مدیره داده نشود. از آنجایی که طبق قانون مؤسس شرکت باشگاه فرهنگی ورزشی نفت مسجد سلیمان مهندس حاتمی رییس هیات مدیره میباشد، باید تصمیمات لازم را در زمینه انتخاب اعضای هیات مدیره اتخاذ نموده و اجازه اعمال نفوذ هیچ جریانی را در امور حیاتی تیم ندهد.
در غیر این صورت نقض قانون صورت گرفته و تخلف میباشد. امیدواریم هر چه زودتر کادری قوی جهت سازماندهی تیم در شأن این تیم ریشه دار تعیین گردد و هوادارن این تیم پرطرفدار را به اخذ نتایج مناسب امیدوارتر نمایند.

بیشتر بخوانید»  نفت مسجدسلیمان مقابل سیاه جامگان به میدان می‌رود
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید:


لینک کوتاه :

هاست


دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  هیئت مدیره تیم نفت جهت حضور در لیگ برتر مشخص شد + مستندات
قوانین بخش نظرات در شبکه خبری خوزستان

1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
7. جهت ارسال نظرات ، حتما آدرس ایمیل خود را به صورت صحیح و بدون www وارد کنید .
دیدگاهها

*

سیاسی

طراحی و پشتیبانی وبسایت