امروز

پنج شنبه, ۳۱ خرداد , ۱۳۹۷

  ساعت

۰۵:۰۸ قبل از ظهر

سایز متن   /

جلسه تحلیف و انتخاب هیئت رئیسه شوراهای اسلامی شهرهای هویزه ورفیع باحضوردکترثبوتی فرماندارشهرستان هویزه برگزارشد.

 

به گزارش خبرنگار شبکه خبری خوزستان از هویزه :ثبوتی فرماندار هویزه امروز در جلسه تحلیف وانتخاب هیئت رئیسه شورای اسلامی شهرهای هویزه و رفیع ضمن اشاره به وظایف مهم شورای اسلامی بر رعایت قانون، ایجاد هماهنگی وتعامل وهمکاری شوراها با دستگاهای اجرای در زمینه توسعه شهرها وجذب اعتبارات لازم برای اجرای طرحهای عمرانی تاکید کرد. دراین جلسه اعضای هیئت رئیسه شوراهای اسلامی شهرهای هویزه و رفیع به ترتیب انتخاب شدند.

عباس نیسی رئیس شورای اسلامی شهرهویزه
نعیم بوعذار نائب رئیس شورای اسلامی شهرهویزه
بهرام ساکی منشی اول شورای اسلامی شهرهویزه
نعمت الله ساکی منشی دوم شورای اسلامی شهرهویزه
سجادساکی عضو شورای اسلامی شهرهویزه

 

مهدی عامرپور رئیس شورای اسلامی شهررفیع
کاظم بهدادمنش نائب رئیس شورای اسلامی شهررفیع
علی سواری منشی اول شورای اسلامی شهررفیع
حسین آژ منشی دوم شورای اسلامی شهررفیع
محمد سواری عضو شورای اسلامی شهررفیع

 

درادامه پس از انتخاب هیئت رئیسه این دو شهر آقایان عبدالسلام ساکی وجلیل قضایی به ترتیب بعنوان شهرداران جدید هویزه وشهر مرزی رفیع انتخاب شدند.

یادآورمی شود؛جلسات تحلیف و انتخاب هیئت رئیسه شوراهای شهر هویزه و رفیع بصورت جداگانه باحضورتمامی اعضاءدرفرمانداری شهرستان تشکیل شدند.

بیشتر بخوانید»  "سكوت شب " من كه ميمردم سكوت شب مرا در بر گرفت، صبحگاهان آرزويم زندگى از سر گرفت/ بوى خوب زندگى هر لالهِ خونينه داشت، بوى خوب دستهاى تو مرا در بر گرفت/ عاشق ديدارم پروردگارم جان بخواه، عشق تو از من هزاران وعده را آخرگرفت/ بعده صد نذر و نياز نااميد از درگاه تو، داشتم ميرفتم اما البسم بر در گرفت/ ناطقِ كل كلامت ريشه در جانم شده، عاشق نطق تو بودن جام از ساغر گرفت/ من غريب آشنايى بر در درگاه عشق، آشنا چون با تو گشتم قلب سويت پر گرفت/ كوره راهم يارآهم پرگناهم تا به كى؟ كار من آخر چنين شد آه يك مادر گرفت/ من شعيب خالصت هرگز نبودم دلربا، لكن عشق تو چنان نور از دو چشم تَر گرفت/ مهر تو،گرد و غبار،از قلب هر عاشق ربود، من كه ميرفتم،سكوت تو مرا در بر گرفت/. "جمعه ى آخر" بازم چشام تر شده بود گونه م معطر شده بود/ اين جمعه رفته اما باز آلاله پر پر شده بود / سوگند شب رفته ز ياد ستاره اختر شده بود/ با رفتن اين جمعه سنگ باز خاك بر سر شده بود/ چشام ميديد كه جاده هم بى يار و ياور شده بود/ امشب كه داشت تموم ميشد چون شام آخر شده بود/ افسوس رفت اين جمعه هم بازم چشام تر شده بود/ "آقاى دلها" آقا بيا اينجا زمين از نور خاليست! بازيگران زندگى چون نقش قاليست/ ديشب در اين كوچه تو را ديدم، اين ديدن اما جز خيالى نيست/ گلهاى باغ از دورى ات پژمرده گشته، اما عجب نرگس چرا امروز آبيست؟!/ چشمان ما چون قاب عكسى مات و مبهوت، چسبيده بر ديوار و مدتهاست خاكيست/ دريا چرا موجى ندارد لابد او هم، از رفتن اين جمعه از روياى خود شاكيست/ جز ديدنت در زندگانى ميل من نيست، اين زندگى از ريش و بن فانى فانيست/ ميدانم هـر پنجشنبه جمعه كار داريد، گوشم بده آقا فقط يك حرف باقيست/ اين جمعه رفت و باز هم مثل هميشه، اين جاده از عطر تو مدتهاست خاليست/. "غربتِ بقيع" بقيع بود و ناله ها صداى درد لاله ها بقيع بود و صبر او بقيع بود و عطر او بقيع شد سنگ صبر بقيع از خنده به دور بقيع بود و زخم وخون يك آسمان لاله گون بقيع بود و اشك و آه ك شسته شد ز هر گناه بقيع بود و غربتش سينه ى پر محبتش بقيع بود و غنچه ها سلام ما به قبرهـا بقيع بود و ناله اش تيرى به قلب خسته اش بقيع بود يك كربلا نشسته در تشتِ بلا "سحر شعبانى "
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید:


لینک کوتاه :

هاست


دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  هیئت رئیسه شوراهای اسلامی شهرهای هویزه ورفیع انتخاب شدند
قوانین بخش نظرات در شبکه خبری خوزستان

1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
7. جهت ارسال نظرات ، حتما آدرس ایمیل خود را به صورت صحیح و بدون www وارد کنید .
دیدگاهها

*

سیاسی

طراحی و پشتیبانی وبسایت