امروز

دوشنبه, ۱۶ تیر , ۱۳۹۹

  ساعت

۲۰:۴۹ بعد از ظهر

سایز متن   /

گروه استان‌ها ـ نماینده مردم اهواز در مجلس با بیان اینکه خوزستان با مشکل بی‌آبی روبه‌رو‌ست، گفت: علت این مسئله طرح‎‌های انتقال آب بدون مجوز محیط زیست از سرچشمه‌های رود کارون بوده که مطالبه ما توقف کامل این طرح‌های بدون مجوز است.
مجتبی یوسفی با اشاره به مسئله کم‌آبی در استان اظهار داشت: مشکل کم‌آبی در استان جدی و زندگی مردم را تهدید می‌کند؛ شهرهای استان از شمال تا جنوب با این مشکل دست و پنجه نرم می‌کنند.

وی افزود: خوزستانی که در گذشته یک جلگه سرسبز و حاصل‌خیز بوده پذیرفتنی نیست امروز با کمبود آب شرب مواجه باشد؛ علاوه بر خشکسالی سال‌های اخیر، متاسفانه طرح‌های مختلف انتقال و مدیریت نامناسب منابع آبی مشکلات آب شرب استان را مضاعف کرده است.

نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی گفت: علت اصلی مشکل بی‌آبی در استان به سوء‌مدیریت در حوزه آب برمی‌گردد؛ متاسفانه با اینکه استان با مشکل بی‌آبی روبه‌روست طرح‎‌های انتقال آب از سرچشمه‌های رود کارون، آن‌هم بدون مجوزهای زیست‌محیطی ادامه دارد.

وی با اشاره به جلسه اخیر خود با وزیر نیرو اظهار داشت: در این جلسه مخالفت خود را نسبت به انتقال آب از منابع رود کارون بدون داشتن مجوزهای زیست محیطی بیان کردیم؛ یکی از مطالبه‌های مهم ما توقف کامل طرح‌های انتقال آب است که فاقد مجوزهای محیط زیست هستند.

برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید

| | |لینک کوتاه :دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  نماینده مردم اهواز در مجلس: طرح‌های فاقد مجوز انتقال آب در خوزستان باید متوقف شوند
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی