امروز

جمعه, ۲۹ تیر , ۱۳۹۷

  ساعت

۱۸:۵۲ بعد از ظهر

سایز متن   /

به همت اداره روابط عمومی شهرداری مسجدسلیمان نشست صمیمی و هم اندیشی شهام سلیمانی شهردار مسجدسلیمان با اصحاب و اهالی رسانه امروز در محل دفتر شهردار برگزار گردید.

شبکه خبری خوزستان | در ابتدای نشست شهام سلیمانی شهردار مسجدسلیمان اظهار کرد: از اعضای شورای شهر تشکر میکنم که سکانداری شهرداری شهر اولینها را به من واگذار کردندو افتخار میکنم در زادگاه خود خدمتگزار مردم میباشم.
وی در ادامه ضمن خیر مقدم از حضور اهالی رسانه افزود : از اصحاب رسانه انتظار میرود وقایع را خارج از هر تعریف و تعبیر خاصی آنطور که هست به سمع و نظر مردم برسانند وامیدواریم این نشست صمیمانه سرمنشا اطلاع رسانی صحیح و سبز به مردم باشد.
وی ادامه داد: در برهه ای مسئولیت شهرداری مسجدسلیمان را گرفتم که در قسمتهای مختلف از جمله : آتشنشانی، کشتارگاه، اتوبوسرانی،فضای سبز ، سیستم اداری و… دچار نقیصه های زیرساختی بوده که رفع این مشکلات در بازه زمانی کوتاه میسر نمیشد بلکه با تدوین برنامه های میان مدت و بلند مدت با تلاش و همت مضاعف قابل خواهند شد.
سلیمانی در ادامه بیان کرد: سیستم جمع آوری زباله و پسماند موضوعی نیست که تنها شهردار قادر به رفع آن باشد بلکه ورود سازمانهای مردم نهاد و نخبگان شهرستان در این مقوله الزامیست و امیدوارم در سال ۹۷ مسجدسلیمان یکی از شهرهای موفق در بحث مدیریت و جمع آوری پسماند، تکمیل تجهیزات خدمات رفاهی،آموزشی،ایمنی و آتش نشانی و فضای سبز باشد.
شهردار مسجدسلیمان ادامه داد: برای رفع نواقص باید فرصت بدهید تا کارهای زیر ساختی در شهرستان صورت گیرد.
سلیمانی گفت: یکی از کارهایی که در مبحث ساماندهی تجهیزات الکترونیک در شهرداری انجام میگردد کاهش خطاها و اشتباهات انسانی در اجرای کار به واسطه به کارگیری سیستم های مکانیزه میباشد.
وی در ادامه بیان نمود: اولویت ما در بحث خدمات شهری مناطق کمتر توسعه یافته شهرستان میباشد که به همین منظور ۱۴ پروژه برای ۱۴ منطقه شهرستان جهت آسفالت تعریف کردیم.
سلیمانی در ادامه با بیان اینکه شهرداری مسجدسلیمان منابع مالی بی انتهایی ندارد افزود: بودجه سال ۹۷ شهرداری مسجدسلیمان ۳۵ میلیارد تومان بسته شده که در صورت تخصیص کل آن ۲۱ میلیارد صرف حقوق پرسنل و ۱۴ میلیارد آن صرف هزینه های جاری خواهد شد.

در ادامه نشست خبرنگاران و روزنامه نگاران به ارائه سوال از سلیمانی پرداختند که وی به همه سوالات پاسخ داد.

شهردار مسجدسلیمان در پایان ضمن تشکر ازحضور خبرنگاران و اصحاب رسانه ابراز امیدواری کرد مسجدسلیمان در سال ۹۷ گامهای مثبتی را جهت ارائه خدمات بهتر و توسعه متوازن شهری برداشته شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مرجع : عصر مسجدسلیمان

بیشتر بخوانید»  ابتدایی ترین خواسته مردم مسجدسلیمان تامین خدمات عمومی از جمله راهها - بویژه جاده میانبر تمبی / تقصیر مرگ‌های جاده‌ای بر گردن کیست؟
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید:


لینک کوتاه :

هاست


دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  نشست صمیمی و هم اندیشی شهام سلیمانی شهردار مسجد سلیمان با اصحاب رسانه برگزار شد / امیدواریم در سال ۹۷ گامهای مثبتی جهت ارائه خدمات بهتر و توسعه متوازن شهری برداشته شود
قوانین بخش نظرات در شبکه خبری خوزستان

1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
7. جهت ارسال نظرات ، حتما آدرس ایمیل خود را به صورت صحیح و بدون www وارد کنید .
دیدگاهها

*

سیاسی

طراحی و پشتیبانی وبسایت