امروز

سه شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۳۹۷

  ساعت

۲۲:۱۹ بعد از ظهر

سایز متن   /

شبکه خبری خوزستان// سیستم مدیریت آموزش و پرورش شهرستان مسجدسلیمان که ماههاست درگیر استخدامی های پر سروصدای اخیر بوده و حواشی پیرامون این موضوع گویا همچنان نیز ادامه دارد ، با انتصاب اخیر در این اداره وارد پروسه جدیدی از این ماجرا شده است.

مدیریت اداره آموزش و پرورش مسجدسلیمان اخیراً طی حکمی معاونت آموزشی جدید این اداره را معرفی نمود و از تلاش های حمید امامی طی تصدی این سمت قدردانی نمود. انتصابی که گویا آنچنان بی ربط با استخدامی های پرحاشیه اخیر این اداره نبوده است. حتی گفته می شود که امامی معاونت آموزشی پیشین اداره نیز چند صباحی در اعتراض به شیوه جذب نفرات و سیاستهای نادرست در این زمینه استعفا نموده بود اما با اصرار برخی همکاران وی به این معاونت برگشت. هرچند که این بازگشت در نهایت با تغییرات در این معاونت همراه بود اما تصمیم اخیر مدیریت آموزش و پرورش مسجدسلیمان را می توان نادیده انگاری توانمندی و کارآمدی نخبگان علمی حوزه آموزش در شهرستان تلقی کرد.

حمید امامی فردی باتجربه و توانمند در عرصه علمی دانشگاه و اداره آموزش و پرورش مسجدسلیمان به شمار می رود و رضایتمندی جمع کثیری از دبیران شهرستان از اقدامات ارزشمند وی در حوزه آموزش گواه این مدعاست. هر چند که کنار گذاشتن امامی از معاونت آموزشی به نوعی محرومیت جامعه آموزشی از تجربیات و توانمندی بالای وی خواهد بود اما مشخص نیست که شیوه مدیریت کنونی اداره آموزش و پرورش مسجدسلیمان با استخدامی ها و جذب نفراتی که علاوه بر ایجاد حواشی و نارضایتی جمعی از متقاضیان ، تزلزل اتخاذ تصمیمات مهم و حیاتی را به اثبات رساند ؛ با انتصاب های اخیر و حذف افراد نخبه و کارآمد از چرخه آموزشی در مسجدسلیمان به چه نتایجی منجر خواهد شد …!!!؟

 

امضاء محفوظ

بیشتر بخوانید»  تقویم آموزشی دانشگاه صنعتی بهبهان اعلام شد
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید:


لینک کوتاه :

هاست


دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  نارسایی ها در آموزش و پرورش مسجدسلیمان همچنان ادامه دارد …
قوانین بخش نظرات در شبکه خبری خوزستان

1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
7. جهت ارسال نظرات ، حتما آدرس ایمیل خود را به صورت صحیح و بدون www وارد کنید .
دیدگاهها

*

سیاسی

طراحی و پشتیبانی وبسایت