امروز

یکشنبه, ۳ تیر , ۱۳۹۷

  ساعت

۰۳:۵۵ قبل از ظهر

سایز متن   /

موضوع اشتغال فرزندان شهداء درشهرستان بندر ماهشهر. پیگیری میشود ۹۶/۷/۱۱
_______________________
آقای سیدخلیل حسینی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بندر ماهشهر اعلام کرد نظر به اهمیت موضوع اشتغال فرزندان محترم شاهد . که بیکاری این عزیزان از دغدغه های اصلی همه مسولین بنیادشهید در سطح کشور و نیز خواسته ی همه مسولین دلسوز این نظام. است تا بهر طریق ممکن بااستفاده از ظرفیتهای موجود نسبت به اشتغال این عزیزان پیگیری لازم صورت گیرد که بتوانیم بلکه بخشی از این مشکلات را از دوش جامعه ایثارگری کم کنیم و تعدادی از فرزندان محترم شهداء برابر قوانین و ضوابط موجود و شرایط فعلی شرکتهای پتروشمی منطقه ماهشهر و بندر امام در مشاغل پیمانکاری مشغول بکار شوند . فلذا از زمان تصدی اینجانب در ماهشهر از نیمه دوم سال ۹۳ تا کنون این سومین جلسه ای است که در ماهشهر برگزار شده است …
آقای حسینی بیان نمود که این جلسات باهمکاری و همدلی مسولین شهرستان و تلاش و همت همه جانبه ی آنان و نیز همکاری ستاد بنیاد شهید استان و پیگیری و همکاری و حضور مستمر جناب آقای حاج غلامعباس کاییدانی رئیس محترم اشتغال بنیاد شهید استان خوزستان و طی هماهنگی به عمل آمده و باحضور مدیر کل محترم بنیاد،شهید وامور ایثارگران استان خوزستان جناب آقای فرجیان جهت پیگیری حل مشکلات خانواده های محترم شهدا وایثارگران این جلسات را حداقل سالی یک بار درشهرستان بندر ماهشهر برگزار میکنیم .
…….در ادامه این خبر گزاری اعلام نمود که در همین راستا بنیاد شهید ماهشهر در روز سه شنبه ۱۱مهر ۹۶ با حضور فرماندار محترم شهرستان دکتر قمر ، و حضرت حجت الاسلام و المسلمین جناب حاج آقا غبیشاوی امام جمعه محترم بندر ماهشهر .. و جناب مهندس فرجیان مدیرکل محترم بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خوزستان و جناب آقای مهندس کاییدانی رئیس محترم اشتغال بنیاد شهید استان خوزستان وآقای حسینی رئیس محترم بنیاد شهید شهرستان بندر ماهشهر و جناب مهندس شریف موسوی مدیر عامل محترم شرکت پتروشیمی مارون و جناب مهندس مطیری رئیس محترم اداره اشتغال منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی وهمچنین جناب مهندس نجفی معاون محترم توسعه منابع انسانی و رئیس حراست شرکت پتروشیمی مارون جلسه ای برگزار نمودند.
لازم به یاد آوری است که به دعوت بنیاد شهید ماهشهر برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و دلسوزی هرچه بهتر و بیشتر احاد جامعه نسبت به مشکلات ایثارگران از تعداری علاقه مندان به جامعه ایثارگری و همچنین تعدادی از جامعه ی محترم ایثارگران از جمله جناب حاج احمد گاموری آزاده وجانباز و از رزمنده گان عزیزدوران دفاع مقدس مشاور شغلی و معتمد معین افتخاری بنیاد شهید ماهشهر که همواره بصورت افتخاری و مستمر همراه بنیاد شهید دلسوز و پبگیر حل مشکلات ایثارگران است در این جلسه حضور داشتند ..
و دیگر افراد حاضر در جلسه آقای ابراهیمی فرزند محترم شهید و مسول فرهنگی بنیاد شهید ماهشهر و آقای زاهدی برادر محترم شهید و مسول ستاد اربعین عاشورای حسینی ماهشهر و مهندس بیگی ، نماینده محترم پتروشیمی رجال ، و آقای مهندس کمائی سرپرست محترم شهرداری بندر ماهشهر ، و نیز خانم امینی نژاد کارشناس اشتغال بنیاد شهید ماهشهر اقای شهرویی از جانبازان عزیز جناب مهندس عبدالهی از ایثارگران عزیز دعوت بعمل آمده بود که همگی در جلسه حضور داشتند
ودر صدر موضوعات مطرح شده بحث اشتغال
و رفع مشکل بیکاری خانواده های معزز شاهد،وایثارگر توضیحات لازم و مکفی بیان گردید وهمچنین جناب آقای مطیری رئیس اداره کار پتروشیمی منطقه ویژه از انجائیکه خودشان نیز فرزند محترم شهید هستند ،جهت پیگیری بیشتر موضوع اشتغال جامعه هدف در شرکت های پتروشیمی مستقر در منطقه ویژه قول مساعدت دادند ..

بیشتر بخوانید»  محسن شعبانی عضومنتخب پنجم شورای اسلامی شهرهندیجان

رئیس بنیاد شهید ماهشهر اشاره نمودند که در ادامه ی جلسه درشرکت پتروشیمی مارون با حضور مدیرکل بنیاد شهید و هیئت همراه ، ضمن خیرمقدم حضور جناب مهندس نجفی فرزند گرانقدر شهید به مناسبت بازگشت از سفر منور حج تمتع ، در زمینه های ترویج فرهنگ ایثار وشهادت وهمچنین ایجاد اشتغال وکارآفرینی واستفاده بهینه از نیروهای جوان وتحصیلکرده شهرستان بندر ماهشهر و علی الخصوص فرزندان گرانقدر شاهد مباحث مفصلی مطرح گردید.
که در جلسه ی مذبور ضمن شرح موارد و مباحث مورد نظر مقرر گردید که :
ان شاالله آقای مهندس نجفی مدیر محترم حراست با همکاری و هماهنگی و نظر مساعدی که جناب مهندس شریف موسوی مدیرعامل محترم شرکت پتروشیمی مارون نسبت به جامعه ایثارگری دارند و تاکنون نیز همکاری لازم را برای اشتغال فرزندان شاهد بعمل اورده اند . که در همین فرصت از این بابت از ایشان سپاسگزار هستیم . این بار نیز با همت این بزرگواران در سطح بیشتر و بالاتری برای اشتغال فرزندان شهداء مساعدت و همکاری نمایند .
در پایان آقای حسینی رئیس بنیاد شهید ضمن ابراز تشکر و قدردانی از حضور همه عزیزان حاضر در جلسه ابراز امیدواری کردند که به لطف پرودگار و به برکت خون شهداء عزیز و با پیگیری بنیاد شهید و همکاری و دلسوزی مسولین محترم بتوانیم شاهد حل گوشه ای از مشکلات خانواد های معزز شهداء باشیم ..
والسلام .

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید:


لینک کوتاه :

هاست


دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  موضوع  اشتغال فرزندان شهداء  درشهرستان بندر ماهشهرپیگیری میشود
قوانین بخش نظرات در شبکه خبری خوزستان

1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
7. جهت ارسال نظرات ، حتما آدرس ایمیل خود را به صورت صحیح و بدون www وارد کنید .
دیدگاهها

*

سیاسی

طراحی و پشتیبانی وبسایت