امروز

سه شنبه, ۲۸ آبان , ۱۳۹۸

  ساعت

۱۳:۵۸ بعد از ظهر

سایز متن   /

سوژه های خوزستان | مسجدسلیمان جنب ساختمان مرکزی واحد فضای سبز شهرداری

موضوعی که بیش از یک سال ونیم است شهروندان ساکن اطراف ساختمان اداری فضای سبز شهرداری واقع در دره اشکفت را آزار می دهد

گلایه یک شهروند : اداره ای که نام فضای سبز شهرداری را به یدک می کشد باحجم نخاله ها ومصالحی که اطرافش ریخته شده برخلاف نام آن که باید نمای سبز وزیبایی داشته باشد علاوه براینکه چهره زشت وبی نظمی برای محل ایجاده کرده برای ساکنین بسیار آزاردهنده است

کمترین کاری که دفتر فضای سبز شهرداری می تواند انجام دهد وبرای ساکنین نیز اثرگزاراست زیباسازی محیط اطراف دفتر کار خود است که آن هم هنوز انجام نشده است.

به گزارش شبکه خبری خوزستان /ارسالی از یک شهروند مطالبه گر: دفتر فضای سبز شهرداری دره اشکفت حدود یکسال و نیم این مصالح و نخاله ها رو ریختن و هیچگونه رسیدگی نمیشه بر خلاف نام و ظاهرش که باید نمای سبز و زیبایی در شهر داشته باشد چهره بسیار زشت و بی نظمی گرفته و همینطور برای ساکنین این منطقه بسیار آزار دهنده می باشد.

از متولیان درخواست داریم باوجود این همه مشکلات خرد وکلان درسطح شهرستان وجود دارد حداقل این نخاله هارا از محل تردد وزندگی شهروندان جمع آوری شود واگر مصالح را درحال حاضر نیاز ندارند درجایی دیگر به کارببرند .

کمترین کاری که یک اداره که خود متولی فضای سبز وزیباسازی شهر است اینست حداقل نمای جذابی را دراطراف خود برای ساکنین فراهم کند وهنر خود را دراین عرصه به نمایش بگذارد !!

 

 

به این مطلب امتیاز دهید
برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید

| | |لینک کوتاه :دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  موضوعی که بیش از یک سال ونیم است شهروندان ساکن اطراف ساختمان اداری فضای سبز شهرداری واقع در دره اشکفت را آزار می دهد
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

اخبار ورزشی

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی