امروز

شنبه, ۵ خرداد , ۱۳۹۷

  ساعت

۲۰:۱۴ بعد از ظهر

سایز متن   /

مهندس مجتبی حاجتی در دیدار نخبگان شمال خوزستان با استاندار تأکید کرد؛

تسریع در روند احداث جاده وآب‌رسانی به روستای محروم کمفه شهرستان اندیکا ضروریست.

مجتبی حاجتی در نشست جمعی از فعالان سیاسی و اجتماعی شهرستان‌های شمال خوزستان با دکتر غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان بر تسریع در روند ساخت جاده میانبر اهواز – مسجدسلیمان و احداث جاده و آب‌رسانی به روستای کمفه شهرستان اندیکا، تأکید کرد.

وی در این نشست که در محل سالن شهید رجایی استانداری خوزستان برگزار شد بیان کرد: سال قبل درباره جاده نخبه‌کش مسجدسلیمان مطالبی بیان شد و در مذاکرات انجام‌شده با اداره کل راه و شهرسازی استان مقرر گردید ۳۰کیلومتر از این مسیر برای احداث، به مناقصه گذاشته شود.

حاجتی افزود: در مناقصه منتشرشده متأسفانه از کیلومتر ۱۲ تا ۲۲ یعنی ۱۰ کیلومتر در نظر گرفته‌ شد که عمده این مسیر دو ردیف تونل‌های رشته‌کوه‌ است که بدون شک پروژه ای زمان بر خواهد بود. امیدواریم در مسئله ایجاد تونل‌ها که زمان‌بر است، برنامه‌ریزی‌های لازم صورت گیرد.

این فعال اجتماعی و سیاسی همچنین به مسائل و مشکلات منطقه احمد فداله  شهرستان دزفول نیز اشاره‌کرده و توضیحاتی ارائه داد.

وی در خصوص بازدید سال قبل استاندار خوزستان از منطقه سوسن سرخاب و روستای کمفه گفت: امیدواریم با تدابیر لازم مشکل جاده و تأمین آب آشامیدنی روستاییان کمفه ازمنطقه سوسن سرخاب به زودی حل شود.

دکتر شریعتی استاندار خوزستان نیز در پاسخ بیان کرد: برای آب‌رسانی به روستای کمفه سه میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته‌شده  و تلاش خواهیم کرد از ابتدای امسال عملیات اجرایی از سوسن سرخاب به کمفه آن آغاز شود.

وی افزود: در رابطه با جاده مسجدسلیمان نیز چندین مشکل دارد که یکی از این مشکلات تأمین اعتبارات لازم است؛ با هماهنگی‌های انجام‌شده با وزیر نفت مقرر شد ۲۰ درصد اعتبارات از محل اعتبارات این وزارت‌خانه پرداخت گردد.

استاندار خوزستان، تصریح کرد: همچنین با هماهنگی‌های لازم و برگزاری نشست‌هایی با دکتر کلانتری رئیس سازمان محیط‌زیست مقرر شد با انجام تمهیدات لازم برای منطقه حفاظت‌شده، ساخت جاده انجام گیرد؛ با این وضعیت مقرر شد ابتدا ۱۰ کیلومتر محل مناقشه با محیط زیست انجام شود و سپس اعتبارات لازم جهت باقیمانده مسیر پروژه تامین وادامه خواهد یابد.

بیشتر بخوانید»  تنش آبی نخیلات شادگان را نابود می‌کند
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید:


لینک کوتاه :

هاست


دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  مهندس مجتبی حاجتی در دیدار نخبگان شمال خوزستان با استاندار تاکید کرد : تسریع در روند احداث دو پروژه جاده و آبرسانی روستای محروم کمفه واقع در شهرستان اندیکا بسیار ضروریست
قوانین بخش نظرات در شبکه خبری خوزستان

1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
7. جهت ارسال نظرات ، حتما آدرس ایمیل خود را به صورت صحیح و بدون www وارد کنید .
دیدگاهها

*

طراحی و پشتیبانی وبسایت