امروز

پنج شنبه, ۳۱ خرداد , ۱۳۹۷

  ساعت

۰۴:۵۱ قبل از ظهر

سایز متن   /

معاون فرماندار شادگان خبر داد:

اجرای طرح روستای بدون بیکار در دو روستای شادگان

معاون فرماندار شادگان گفت: با حضور مدیر عامل صندوق کارآفرین امید استان، اجرای طرح روستای بدون بیکار در دو روستای رگبه و صراخیه شادگان در دستورکار قرار گرفت.

 

نعمت الله آلبوغبیش معاون فرماندار شادگان در جلسه هماهنگی اجرای طرح روستای بدون بیکار که با حضور امرایی مدیر عامل صندوق کارآفرین امید استان و سایر مسئولین دستگاه های اجرایی شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد از اجرای طرح روستای بدون بیکار در دو روستای رگبه و صراخیه شادگان خبر داد و گفت: این طرح در پنج روستای استان خوزستان اجرا می شود و باتوجه به موقعیت گردشگری و تالابی منطقه، دو روستای رگبه و صراخیه در شهرستان شادگان انتخاب شده اند.

معاون فرماندار شادگان با تقدیر و تشکر از مدیریت صندوق کارآفرین امید استان و شهرستان اظهار داشت: در راستای اجرای طرح روستای بدون بیکار، بر اساس هماهنگی های انجام شده در این جلسه ، تسهیلات قرض الحسنه با کارمزد ۴ درصد علاوه بر دو روستای رگبه و صراخیه برای ساماندهی عرضه کنندگان خرما در سه راهی دارخوین و روستاهای محصول محور که صنایع دستی منطقه را تولید و عرضه می کنند نیز پرداخت می‌شود.

وی با تاکید بر ضرورت تسریع در اجرای طرح روستای بدون بیکار و تمهیدات لازم در جهت تسریع در شناسایی طرحهای قابل اجرا و متقاضیان و پرداخت تسهیلات بر اساس اولویتهای تعیین شده، نظارت مستمر دستگاههای اجرایی برای تحقق طرح روستای بدون بیکار را خواستار شد.

آلبوغبیش یادآور شد با پیگیری های مدیریت صندوق کارآفرین امید استان و شهرستان در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و ایجاد اشتغال و افزایش تولید، موافقتنامه های چند جانبه با صنایع دریایی کشور، سازمان حفاظت محیط زیست و شرکت لبنیاتی نگاه دورق به تفکیک مبادله شده و قطعا” اجرای این موافقت نامه ها نقش اساسی در جهت رونق اقتصادی منطقه ایفا می کند.

گفتنی است در این جلسه مقرر گردید دستگاههای اجرایی شهرستان اعم از اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی، میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری، فنی و حرفه ای ، جهاد کشاورزی، کمیته امداد و بهزیستی، متقاضیان تسهیلات بانکی کم بهره واجد شرایط را شناسایی و اجرای طرح روستای بدون بیکار را در دستور کار قرار داده و پرداخت تسهیلات بانکی را بزودی آغاز کنند.

بیشتر بخوانید»  جمعیت عزاداران اربعین حسینی امسال شادگان حدود ۱۰۰ هزار نفر برآورد شده است
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید:


لینک کوتاه :

هاست


دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  معاون فرماندار شادگان خبر داد : اجرای طرح روستای بدون بیکار در دو روستای شادگان
قوانین بخش نظرات در شبکه خبری خوزستان

1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
7. جهت ارسال نظرات ، حتما آدرس ایمیل خود را به صورت صحیح و بدون www وارد کنید .
دیدگاهها

*

سیاسی

طراحی و پشتیبانی وبسایت