امروز

شنبه, ۱۰ خرداد , ۱۳۹۹

  ساعت

۰۶:۱۵ قبل از ظهر

سایز متن   /

رئیس دانشگاه آزاد گفت: طرح پایش چالش سیل انتخاب شده اما در حال حاضر مطالعه بر روی استان خوزستان توسط ظرفیت بیش از یک هزار پژوهشگر در سال جاری را سازماندهی می‌کنیم.

محمدمهدی طهرانچی در حاشیه بازدید از قرارگاه جهادی دانشگاه آزاد خوزستان درباره اقدامات پساسیل دانشگاه آزاد اظهار داشت: یکی از اقدامات مهم دانشگاه در این راستا سازماندهی پژوهش‌های تحصیلات تکمیلی درباره شناخت مسائل بحران سیل خوزستان است.

وی بیان کرد: طرح پایش چالش سیل انتخاب شده اما در حال حاضر مطالعه بر روی استان خوزستان توسط ظرفیت بیش از یک هزار پژوهشگر در سال جاری را سازماندهی می‌کنیم.

رئیس دانشگاه آزاد خاطرنشان کرد: نتایج این پژوهش به عنوان یک حرکت بزرگ بعد از یک سال برای مباحث استان خوزستان مورد استفاده قرار گیرد.

وی با بیان این‌که اقدامات پشتیبانی قرارگاه جهادی دانشگاه آزاد خوزستان تا عید فطر فعالیت خود را ادامه می‌دهد، افزود: فاز بعدی تدوین کتاب اولیه از سیل خوزستان، در ادامه طرح پایش، نظام موضوع‌ها و سازماندهی پژوهش است.

طهرانچی با بیان این‌که کمک‌های جمع‌آوری شده برای سیل از سراسر واحدهای سطح کشور بوده است، گفت: این کمک‌ها به حساب مشترک در سازمان مرکزی واریز و در ادامه در اختیار استان خوزستان قرار می‌‌گیرد.

رئیس دانشگاه آزاد افزود: کمک‌رسانی‌ها مبتنی بر کمک‌های مردمی بوده اما برخی فعالیت‌ها از جمله رسالت دانشگاه آزاد به شمار می‌آید، مثلا هنگامی که دامپزشکی در صحنه حاضر می‌شود وظایف دانشکده دامپزشکی نیز وجود دارد.

وی با اشاره به پشتیبانی از دانشجویان، ادامه داد: هنگامی که دانشجویی به اردوی جهادی اعزام می‌شود، پشتیبانی از او صورت می‌گیرد اما اصل موضوع کمک‌های مردمی و بسیج نیروها است.

برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید

| | |لینک کوتاه :دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  مطالعه ۱۰۰۰ پژوهشگر دانشگاه آزاد بر مسئله سیل خوزستان؛ استمرار فعالیت قرارگاه جهادی تا عید فطر
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

اخبار ورزشی

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی