امروز

چهارشنبه, ۲ مهر , ۱۳۹۹

  ساعت

۱۹:۲۹ بعد از ظهر

سایز متن   /

صبری پورفرماندارشهرستان شادگان: مشکلات صید و صیادی شادگان زیر ذره بین فرماندار

به گزارش خبرنگارمااز شادگان،ظهر امروز دکتر صبری پور فرماندار شادگان به اتفاق مهندس امیری رئیس اداره شیلات شهرستان و زاهدی مسئول واحد دفتر برنامه ریزی فرمانداری از روند اجرای عملیات احداث ساختمان اسکله صیادی خور بوخضیر بازدید و از نزدیک در جریان پیشرفت فیزیکی این پروژه قرار گرفت.

دکتر صبری پور فرماندار شادگان در این بازدید با اشاره به پیشرفت فیزیکی ۴۲ درصد پروژه ساختمان اسکله صیادی خور بوخضیر،اذعان داشت: این پروژه شامل انبار ادوات صید و صیادی ،پمپ بنزین ،اسکله صیادی و پهلو گیری شناورهای صیادی روی عرشه اسکله شناور جهت تخلیه و بارگیری صید و صیادی در حال احداث می باشد.

فرماندار شادگان همچنین بر تسریع در روند اتمام پروژه اسکله خور بوخضیر تاکید کرد و گفت: با افتتاح و بهره برداری از اسکله خور بوخضیر بسیاری از مشکلات صیادان این شهرستان برطرف خواهد شد.

دکتر صبری پور ادامه داد: این پروژه ساختمان سازی اسکله صیادی خور بوخضیر با اعتباری بالغ بر ۹۲ میلیارد ریال و همچنین ۲۶ میلیارد ریال جهت ساخت اسکله شناور صیادی از محل اعتبارات ملی تامین شده است.وی درپایان گفت: با توجه به اینکه منبع درامد بسیاری از اهالی منطقه از راه ماهیگیری تامین میشود این اسکله با هدف سهولت و ساماندهی در امر صیادان و همچنین با هدف اشتغالزایی در حال انجام است.

لازم به ذکر است: تعداد ۶۰۰ملوان و صیاد در اسکله خوربوخضیر شادگان مشغول به صید و صیادی هستند.

خبرنگارناصرحکیمی

برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید

| | |لینک کوتاه :دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  مشکلات صید و صیادی شادگان زیر ذره بین فرماندار
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی