امروز

یکشنبه, ۳۰ شهریور , ۱۳۹۹

  ساعت

۱۱:۴۴ قبل از ظهر

سایز متن   /

دلیل خودکشی ها در مسجدسلیمان چیست و چرا مسئولین فکری به حال فقر و بیکاری که دلیل اکثر خودکشی ها و خودسوزی در این شهر هزار مشکل است نمی کنند.

روز چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۹ قالیباف ریاست مجلس یازدهم پس از سفرهای متعدد خود در شهرهای استان خوزستان به مسجدسلیمان سفر کرد، اما در شب و نه محلات محروم و مردم مظلوم شهر را دید و نه در سطح شهر گشتی زد. این سفرها چه دردی از مشکلات معیشتی مردم در شهرستان دوا می‌کند؟

در همین یکی دو هفته اخیر خودسوزی کارمندی بر اثر مشکلات معیشتی در زمان اداری و در مقابل رییس خود فقط بخاطر حقوق کم و عدم پرداخت حقوق مکفی باید مسئولین شهرستان و استان و حتی مسئولین کشوری در وزارتخانه های دولتی را به فکر وا دارد.

استخدام های غیر بومی و گزینشی و فامیلی در شرکت نفت و پتروشیمی مسجدسلیمان که به جز آلایندگی های محیط زیستی و نمک بر زخم مردم شهر پاشیدن چیزی عاید شهرستان کرده است؟

عدم پرداخت حقوق به موقع در ادارات مسجدسلیمان نه تنها شخص کارمند بلکه خانواده آن شخص را در سطح جامعه دچار مشکلات روحی روانی کرده و بدلیل فقر فرهنگی ای که در این چند ساله ایجاد شده است به سمت خودکشی سوق می دهد.

آیا مسئولین شهرستان فکری به حال فرهنگ سازی و بالا بردن سطح امید و زندگی در سطح شهرستان کرده اند؟ و یا اینکه اورژانس اجتماعی در شهرستان مسجدسلیمان چقد موفق بوده است؟

جولان خودکشی در مسجدسلیمان غوغا می کند و اگر فکری به حال فقر و بیکاری مردم نکنید بحران های اجتماعی ناشی از خودکشی ها در شهرستان غیر قابل کنترل شده و باعث اتفاقات ناگوار غیر قابل بازگشت می شود.

برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید

| | |لینک کوتاه :دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  مسجدسلیمان شهر نخست خودکشی جوان ها / قالیباف فکری هم برای بیکاری جوانان مسجدسلیمان کرده است؟
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی