امروز

یکشنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۹

  ساعت

۱۹:۵۶ بعد از ظهر

سایز متن   /

رئیس هیئت پینگ‌پنگ خوزستان گفت: سالن‌های ورزشی پینگ‌پنگ به دلیل کرونا بسته است و مربیان از طریق فضای مجازی بر تمرینات خانگی ورزشکاران نظارت دارند.

منصور میرزایی اظهار داشت: در حال حاضر با توجه به شرایط کرونایی همه سالن‌ها تعطیل هستند. مسابقات و تمرینات نیز صورت نگرفته و تمرینات ورزشکاران به شکل خانگی انجام می‌گیرد.

وی افزود: بیماری کرونا برنامه‌های ورزشی سال ۹۹ را به تعویق انداخته ولی برای تداوم جریان پینگ‌پنگ اردوهای هفتگی در رده‎های سنی پایه و بزرگسالان و مسابقات باشگاهی برنامه‌ریزی شده است.

رئیس هیئت پینگ‌پنگ خوزستان درباره فعالیت ورزشی ورزشکاران در شرایط کرونا اظهار داشت: تمرینات خانگی ورزشکاران از طریق فضای مجازی و با نظارت مربیان صورت می‌گیرد. مربیان به طور منظم بر تمرینات نظارت دارند.

وی درباره نگاه فدراسیون کشور به پینگ‌پنگ این استان گفت: ریاست فدراسیون کشور شناخت خوبی از پینگ‌پنگ خوزستان دارد. این شناخت سبب شده مجموعه فدراسیون کشور با نگاه مثبتی از این ورزش در خوزستان حمایت کنند.

میرزایی در پایان با اشاره به مشکلات این هیئت تصریح کرد: این ورزش به شدت با مشکلات مالی روبه‌رو است. درصدد هستیم که اسپانسرهایی را در این مدت که کرونا است، برای حمایت از این ورزش فعال کنیم.

برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید

| | |
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی