امروز

سه شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۳۹۷

  ساعت

۱۸:۲۷ بعد از ظهر

سایز متن   /

شبکه خبری خوزستان / صبح امروز مورخه ۹۷/۲/۱۰  در مراسمی از معلمان تلاشگر، مقام های برترجشنواره جابربن حیان، همچنین داوران جشنواره،لوح تقدیر ویادبود اهداشد.

 

 

 

هم زمان با هفته معلم از افراد برتر تلاشگردر جشنواره جابربن حیان تعداد۲۵نفر در سطح منطقه، تعداد۶مقام استانی و یک نفر مقام کشوری رااحرازکردند.

 

در درس پژوهی، ۱۸ نفر در سطح منطقه،۶نفر مقام استانی کسب کردند در طرح معماری نوین تدریس ۱۷نفر حائز رتبه شدند.نیز از مدیران فعال در انجام این طرح ها وجشنواره ها تقدیر شد.

 

سیدجاسم نعیمی مدیر آموزش وپرورش دشت آزادگان در این زمینه اظهارداشت:هدف برنامه ضمن تقدیر و تکریم همکاران حوزه آموزش ابتدایی که در طول سال تحصیلی افتخار آفرینی کردند . ایجادانگیزه ایی برای سایر همکاران که مشارکت فعالی در طرح های ابلاغی وزارت و برنامه های ابداعی و مبتکرانه در این حوزه میباشد.

 

نعیمی اضافه کرد:همکاران ما بدون شک توانمند هستند و همیشه گوی سبقت را در سطح استان وحتی کشوری ربوده اند.این جای شکرش هست.

 

مدیرآموزش وپرورش دشت آزادگان ادامه داد: در راستای این هدف باحضور آقای هزاریان مشاورمدیرکل در روز جوان از فرهنگیان جوان دارای ایده تقدیر گردید.

 

در مراسم هفته معلم از معلمان نمونه، بازنشستگان ، خانواده های معظم شاهد و خانواده های متوفیان فرهنگی تقدیر وتشکر خواهدشد.

 

تعداد۱۸۰نفر مربی پرورشی بابت تلاش این عزیزان طی مراسمی تقدیر وتشکر شدضمنا از چهارده مقام استانی وچهار مقام کشوری در مسابقات قرانی به شکل ویژه ایی تقدیر خواهد شد.

 

جلیل حسین پور نماینده مدیران مقطع ابتدایی در این مراسم گفت:این مراسم با همت وتلاش مدیریت اداره ومعاونت آموزش ابتدایی و سایر همکاران برگزارشد.در این مراسم از همکاران تلاشگر درحوزه آموزشی،داوران ونیز خانم زینب مزرعه معلم راهنما که مقام برتر استانی و شهد عذار نژاد دانش آموز حائز رتبه تقدیر وتشکر شد.

 

اینگونه مراسم را به فال نیک می گیریم تا رغبتی و رقابتی مثبت در سطح شهرستان راشاهدباشیم.

 

صادق حریزی پور یکی از مدیران تلاشگر و نمونه در خصوص جشنواره جابربن حیان گفت: قطعا تلاش همکاران شایسته تقدیر وتشکراست و ایجاد انگیزه خواهد کرد. همچنین برگزاری چنین مراسمی سبب خواهد شد که دانش آموزان هم رغبت به پژوهش و ابداع جدید خواهند داشت و پیشنهاد میکنم که در سطح شهرستان در هر مقطع زمانی مسابقاتی در زمینه پژوهش و ابداع دانش آموزان برگزارشود تا رغبت آنان دوچندان شود.

بیشتر بخوانید»  کلنگ احداث پایگاه امداد و نجات بین شهری شهید چمران طریق الحسین(ع) روستای دهلاویه به زمین زده شد
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید:


لینک کوتاه :

هاست


دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  مراسم تقدیر از معلمان تلاشگر امروز با حضور ریاست ومعاونین آموزش و پرورش و جمعی ازفرهنگیان شهرستان دشت آزادگان برگزار شد
قوانین بخش نظرات در شبکه خبری خوزستان

1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
7. جهت ارسال نظرات ، حتما آدرس ایمیل خود را به صورت صحیح و بدون www وارد کنید .
دیدگاهها

*

سیاسی

طراحی و پشتیبانی وبسایت