امروز

یکشنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۹

  ساعت

۱۸:۳۱ بعد از ظهر

سایز متن   /

نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه “اگر مشکلات هفت‌تپه به‌زودی حل نشود نمایندگان هم‌صدا با کارگران تجمع می‌کنند” گفت: حل مشکلات نیشکر هفت تپه نیازمند ورود رئیس قوه‌قضاییه است؛ باید این شرکت به یک مجموعه دارای اهلیت واگذار شود.

احمد نادری ظهر دیروز در جمع کارگران نیشکر هفت تپه اظهار داشت: مجلس عزم جدی برای حل مشکل کارگران “هفت تپه” دارد و پذیرفته نیست که حقوق بیش از ۵ هزار کارگر در این وضعیت اقتصادی پرداخت نشود.

وی افزود: مجلس تمام قد حامی و پشتیبان کارگران است؛ حتما تلاش می‌کنیم این مشکل را حل کنیم و امیدوارم به‌زودی حل شود. اگر حل نشد خودمان هم بین این کارگران در تجمع حضور خواهیم داشت.

نادری گفت: برای پیگیری تداوم تولید و پرداخت معوقات این کارگران با آیت‌الله رئیسی جلسه خواهیم گذاشت تا قوه قضاییه به این مسئله ورود جدی داشته باشد و با عاملان این وضعیت برخورد قاطع کند.

وی افزود: اینکه یک کارگر زحمتکش ۳ ماه حقوق نگیرد، زیبنده نیست و در این شرایط واقعا خانواده این کارگران در مشقت هستند و امیدواریم بتوانیم این مشکلات را حل کنیم.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: در مسئله واگذاری شرکت متاسفانه روند درست طی نشده و اسدبیگی اهلیت لازم را نداشته است.

وی گفت: در همان واگذاری، قیمت درست کارشناسی نشده و این مجموعه به قیمت ناچیز فروخته شده و از طرفی نزدیک به ۴۰۰ میلیارد تومان بدهی داشته که خریدار باید مکلف به پرداخت آن می‌شده که این اتفاق نیز رخ نداده است .

نادری ادامه داد: باید این شرکت به یک مجموعه متخصص که دارای اهلیت لازم است واگذار شود. نیشکر یک محصول مهم و استراتژیک است و تقویم زراعی این محصول بایستی در کاشت و برداشت عادی شود.

برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید

| | |
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی