امروز

شنبه, ۲ تیر , ۱۳۹۷

  ساعت

۰۹:۰۱ قبل از ظهر

سایز متن   /

لزوم ایجاد اتحاد شرق

 

به دنبال ماجراجویی های امریکا که شانتاژی سیاسی برای پرده پوشی از اوضاع وخیم داخلی امریکاست و ملعمه ثنای این کشور که برای کمک به تحت الشعاع قراردان این وخامت اوضاع خود برای مردم و کشورهای دنیا بیانیه و قانون وضع می کند اینها به دنبال طراحی اتفاق بزرگتری مثل جنگ در منطقه ای از جهانند.

جنگ فعلی عربستان و یمن چندان مورد توجه افکار عمومی نیست آنها به دنبال ایران مسکو و کره شمالی هستند این کشورها میتوانند افکار عمومی دنیا را به چالش و درگیر کنند و دولت مردان امریکایی نفس راحتی بکشند.

پیشنهاد میشود امریکا در عمل پادشاهی خود را بر جهان از دست داده در گذشته امریکا حتی سیطره ای بر روسیه هم داشت.

بحران سوریه و عراق به ایران و روسیه کمک کرد تا ماهیت تروریست دولتی امریکایی ها و برخی کشورهای عربی خصوصا تولید داعش توسط عربستان با طراحی امریکایی ها و دلارهای ریاض که اینهم خود را پادشاه بین النهرین می خواند برملا و موجب تقویت و نفوذ روسیه و ایران در خاورمیانه شد.

اقدامات اخیر امریکاییها در تحریم کره شمالی و روسیه و ایران خصوصا وقاحت مخالفت در پروژه فعالیتهای علمی مثل پرتاب ماهواره در امور علمی مداخلات خود را به بی شرمی از حد گذرانده است.

بنابرین پیشنهاد می‌شود کشور های مورد تحریم با ایحاد مثلث شرق متشکل از کره ، روسیه و ایران یا بانام ark ویاkra ویا اتحاد شرق را برای تقابل و کم رنگ کردن تحریمها مقابل امریکاییها بایستند.

بی شک افزایش حجم معاملات اقتصادی بین این کشورها کمبودهای ناشی از تحریمها را کاهش دهد
از طرفی کره شمال با بزرگترین کشور اقتصادی دنیا یعنی چین ارتباط نزدیک و دوستانه ای دارد ایران نفوذ و تعاملات بسیاری باخیلی از کشورهای منطقه و اروپا دارد.

روسیه هنوز قدرت نظامی منطقه و شریکهای تجاری زیادی در اروپا دارد ، قدرت هسته ای روسیه و ازمایشات و پیشرفتهای هرروزه کره شمالی از نظرروانی بر افکار عمومی امریکا اثر منفی گذارده و خواهد گذارد.

دوستان خاورمیانه ای ایران پایگاههای و دوستان دلاری امریکایی ها را می آزارد ، دانش علمی و نفت و گاز ایران و روسیه هنوز می‌تواند ابزار قدرت و تاثیر گذار بر اقتصاد دنیا باشد.

دوستان روسیه و کره دوست ایران می شوند تعامل این سه کشور و همیاری این مثلث در شرق دنیا می‌تواند شانتاژها و دروغ پردازیها و تخریب و ایران ستیزی روسیه ستیزی و کره ستیزی و تحریمهای امریکایی ها را بی اثر و بی نتیحه کند.

رفته رفته دنیا با خودخواهی و زیاده خواهی های امریکایی ها با پیوند و تحکیم همه جانبه این سه کشور آشناتر و بی تفاوت خواهد شد و از طرفی با اشتراک مساعی و تعاملات بین المللی قراردادهای نظامی و اقتصادی کشورهای بیشماری به عضویت این اتحاد سالم سوق و گرایش پیدا خواهند کرد.

والسلام.

پرویز دوید خسروی مرداد ۹۶

بیشتر بخوانید»  اعلام ترکیب پرسپولیس برای بازی با الوصل
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید:


لینک کوتاه :

هاست


دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  لزوم ایجاد اتحاد شرق | پرویز دوید خسروی
قوانین بخش نظرات در شبکه خبری خوزستان

1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
7. جهت ارسال نظرات ، حتما آدرس ایمیل خود را به صورت صحیح و بدون www وارد کنید .
دیدگاهها

*

سیاسی

طراحی و پشتیبانی وبسایت