امروز

سه شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۳۹۷

  ساعت

۲۲:۰۹ بعد از ظهر

سایز متن   /

شبکه خبری خوزستان ، احمدرضا لاهیجان زاده ظهر امروز در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی خوزستان اظهار کرد: قرار بود دفاتر میدان های غرب کارون در استان خوزستان ایجاد شود که با گذشت یک سال با وجود قول وزیر نفت هنوز هم تشکیل نشده است. با این وجود میدان های غرب تحت عنوان میدان های زودهنگام در حال وارد شدن به عرصه تولید هستند.

وی با اشاره به اینکه میدان یادآوران پنج میلیون مترمکعب گاز ترش می سوزاند، ادامه داد: به صورت کلی هفت و نیم میلیون مترمکعب گاز ترش در مجموع میدان های نفت سوزانده می شود.

مدیرکل حفاظت از محیط زیست خوزستان تصریح کرد: گازهای همراه تولید مناطق نفتخیز نیز با افزایش تولید، بیشتر شده و به شدت محیط استان را به ویژه در حوزه شهرستان اهواز آلوده کرده است.

لاهیجان زاده بیان کرد: دو ماه است که در اهواز شاید مشکل ریزگرد نداریم ولی شاخص کیفی هوا روی استاندارد قرار نمی گیرد. این فلرهای نفتی به شدت محیط را آلوده و خیلی نگران فصل پاییز و تشدید آلودگی ها برای مردم هستیم.

وی در پایان با گلایه از اینکه ۶۰ درصد آلودگی هوای خوزستان ناشی از وجود فلرهای نفتی است، گفت: انتخاب زمینی سه هزار هکتاری در محور ماهشهر ـ امیدیه بر اساس طرح آمایش سرزمین استان خوزستان برای ساخت شهرک صنایع تکمیلی پتروشیمی است.

مرجع : مهر

بیشتر بخوانید»  41امدادگربه مناطق آسیب دیده خوزستان اعزام شدند
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید:


لینک کوتاه :

هاست


دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  فلرهای نفتی عامل ۶۰ درصد آلودگی هوای خوزستان / گازهای همراه مناطق نفتخیز جنوب به شدت محیط استان را به ویژه شهرستان اهواز را آلوده کرده است / خیلی نگران فصل پاییز و تشدید آلودگی ها برای مردم هستیم
قوانین بخش نظرات در شبکه خبری خوزستان

1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
7. جهت ارسال نظرات ، حتما آدرس ایمیل خود را به صورت صحیح و بدون www وارد کنید .
دیدگاهها

*

سیاسی

طراحی و پشتیبانی وبسایت