امروز

شنبه, ۲ تیر , ۱۳۹۷

  ساعت

۰۹:۰۲ قبل از ظهر

سایز متن   /

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شوش “رضانجاتی” فرماندار این شهرستان در مراسم تقدیر و تشکر از اعضای دوره ی چهارم شوراهای اسلامی ۵شهر شوش، الوان، شاوور، حر و فتح المبین که با حضور اعضای دوره پنجم شوراهای اسلامی ۵ شهر شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری شوش برگزار شد گفت: امروزه شوراهای اسلامی با یک تجربه ی چندین ساله به عنوان یک نهاد بالغ و پویا توانسته است با اقتدار در جهت رفع مشکلات مردم قدم بردارد و در کشور به عنوان یک نهاد مردمی قوی انجام وظیفه نماید.

وی گفت: یکی از افتخارات نظام مقدس جهموری اسلامی ایران برون سپاری امور مردم به دست خود مردم می باشد که نمونه بارز آن شوراهای اسلامی شهر و روستا هستند.

“نجاتی” ضمن تشکر از تلاش ها و فعالیت های اعضای دوره ی چهارم شوراهای اسلامی گفت: منتخبین جدید مردم باید از این فرصت مقدس و طلایی پیش رو که خداوند آن را در اختیار قرار داده است در جهت خدمت به مردم استفاده کنند.

فرماندار شهرستان شوش گفت: اعضای شورای اسلامی به پاس قدردانی از حضور باشکوه مردم در پای صندوق های اخذ رای و انتخاب افراد مورد نظر خود، باید با کار و فعالیت شبانه روزی در حفظ این امانت تلاش کنند و پاسخ اعتماد مردم را بدهند.

وی با اشاره به وجود قومیت های مختلف در سطح شهرستان گفت: وفاق و دوستی و اخوت مردم شوش مثال زدنی است و از اعضای شوراها انتظار می رود تا بدون نگاه به قومیت افراد نسبت به فعالیت و تلاش برای مردم کوتاهی نکنند و موجب وحدت و یکپارچی در بین مردم باشند.

“نجاتی” خواستار مطالعه کامل قوانین و مقرارت و شرح وظایف اعضای شوراهای اسلامی شد و گفت: نیاز است تا منتخبین مردم نسبت به وظایف خود از آگاهی کامل و کافی برخوردار باشند.

وی گفت: اعضای شوراها ضمن مشورت با مردم از نظرات سازنده آنها در پیش برد اهداف خود استفاده کنند.

نماینده عالی دولت در شهرستان شوش گفت: با توجه به اینکه اعتبارات عمرانی تخصیصی به شهرستان محدود می باشد بنابراین اعضای شوراهای اسلامی باید در جهت درآمدزایی و جذب و حمایت از سرمایه گذاران در شهرهای خود تلاش نمایند.

وی گفت: توجه به درآمدهای داخلی می تواند در جهت آبادانی و توسعه عمرانی شهر تأثیر گذار باشد.

“نجاتی” از اعضای شورای اسلامی شهر خواست با همدلی و همفکری در کنار یکدیگردر جهت پیشبرد کارها و اجرای پروژه های عمرانی تلاش نمایند تا خدمات شهری با شتاب بیشتری انجام شود.

وی گفت:هر زمانی که اعضای شورای شهر با همفکری همدیگر و با الویت بندی بر اساس نیازهای مردم و با یک نگاه کلی و به دور از حواشی اقدام به انجام وظایف کرده اند شاهد موفقیت کارها بوده ایم.

فرماندار شهرستان شوش گفت:شوراهای اسلامی باید از ورود به مسایل حاشیه ای خودداری کرده و از تمام ظرفیت خود برای خدمت رسانی بیشتر و بهتر به مردم استفاده کنند.

وی از شوراهای اسلامی خواست با اولویت بندی و نیاز سنجی مطالبات ضروری مردم را مورد توجه قرار داده و پیگیری نمایند.

گفتنی است اول تیر ماه آغاز دوره ی پنجم شوراهای اسلامی شهر وروستا می باشد.

بیشتر بخوانید»  تاکید فرماندار شوش بر تسهیل اجرای طرح کشاورزی مقام معظم رهبری در شهرستان
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید:


لینک کوتاه :

هاست


دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  فرماندار شوش: توجه به مناطق کمتر توسعه یافته شهر اولویت شورای جدید باشد
قوانین بخش نظرات در شبکه خبری خوزستان

1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
7. جهت ارسال نظرات ، حتما آدرس ایمیل خود را به صورت صحیح و بدون www وارد کنید .
دیدگاهها

*

سیاسی

طراحی و پشتیبانی وبسایت