امروز

یکشنبه, ۳ تیر , ۱۳۹۷

  ساعت

۰۳:۵۱ قبل از ظهر

سایز متن   /

*فرماندار شادگان از تشکیل کارگروه پیگیری و اجرای مصوبات مربوط به پیشگیری فرسایش رودخانه کارون در محدوده روستای ام الحجار بخش دارخوین خبر داد.*
جلسه بررسی فرسایش رودخانه کارون در محدوده روستای ام الحجار بخش دارخوین به ریاست دکتر جعفری نسب فرماندار شادگان وبا حضور کیامرث حاجی زاده مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان وهیات همراه ، نمایندگان سازمان آب و برق خوزستان و جمعی از مسئولین ادارات و دستگاههای اجرایی شهرستان در محل فرمانداری تشکیل گردید.
دکتر جعفری نسب فرماندار شادگان در این جلسه با بیان اینکه با عنایت به دستور دکتر شریعتی استاندار تلاشگر خوزستان مبنی بر لزوم بررسی فرسایش رود خانه کارون در محدوده روستای ام الحجار بخش دارخوین ، اظهار داشت : رود خانه کارون از مهمترین رود خانه های خوزستان محسوب می شود و در زمینه های مختلف اقتصادی،کشاورزی، آب شرب و…. در سطح استان از اهمیت زیادی برخوردار است.
فرماندار شادگان خواستار احداث آب شکن بمنظور پیشگیری از فرسایش رود خانه کارون در محدوده روستای ام الحجار بخش دارخوین شد و افزود: از سازمان اب وبرق خوزستان به عنوان متولی رودخانه ها انتظار می رود که ظرف مدت دو هفته مطالعات اولیه نسبت به احداث آب شکن اقدام نماید.
فرماندار شادگان ادامه داد : کارگروه پیگیری و اجرای مصوبات مربوط به پیشگیری فرسایش کارون با عضویت نمایندگان اداره کل بحران استانداری خوزستان، سازمان برنامه و بودجه ، فرمانداری شادگان ،سازمان بنیاد مسکن و سازمان جهاد کشاورزی ، اداره کل امور روستایی استانداری در شهرستان شادگان تشکیل شده است.
کیامرث حاجی زاده مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان نیز در ادامه جلسه ، گفت : باید با همکاری فرمانداری ویژه شهرستان خرمشهر از هرگونه ساخت و ساز غیرمجاز در مقابل روستاهای ام الحجار در محدوده شهرستان خرمشهر در حریم بستر رودخانه کارون جلوگیری کنند.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان در ادامه با تاکید بر لزوم حفاظت از رودخانه کارون،گفت:سازمان اب وبرق استان خوزستان مستلزم است که به جهت اهمیت آن در منطقه رودخانه کارون در محدوده شهرستان شادگان لایروبی نماید.
گفتنی است ، روستای ام الحجار با جمعیتی بالغ بر هزار نفر در بخش دارخوین شهرستان شادگان واقع شده است.

بیشتر بخوانید»  فرماندارشوش: فعالیت 720 تعاونی خوداشتغالی در شهرستان
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید:


لینک کوتاه :

هاست


دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  فرماندار شادگان از تشکیل کارگروه پیگیری واجرایی مصوبات مربوط به پیشگیری فرسایش رودخانه کارون در محدوده روستای ام الحجار بخش دارخوین خبر داد
قوانین بخش نظرات در شبکه خبری خوزستان

1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
7. جهت ارسال نظرات ، حتما آدرس ایمیل خود را به صورت صحیح و بدون www وارد کنید .
دیدگاهها

*

سیاسی

طراحی و پشتیبانی وبسایت