امروز

چهارشنبه, ۲۰ فروردین , ۱۳۹۹

  ساعت

۲۲:۲۳ بعد از ظهر

سایز متن   /

ویژه و مهم | ضعف مدیریت در سطح استان و شهرستان معیشت کشاورزان را مورد تهدید قرار داده است

 

شبکه خبری خوزستان: حسین مرمضی رییس تشکلهای بخش کشاورزی دشت آزادگان در گفتگو با خبرگزاری صدای کشاورز، ضعف مدیریت در سطح استان و شهرستان معیشت کشاورزان را مورد تهدید قرار داده است.

به گزارش شبکه خبری خوزستان حسین مرمضی در گفتگو با خبرگزاری صدای کشاورز ضمن انتقاد شدید از عدم ترمیم سیل بندها ، در صورت طغیان رودخانه کرخه بخش کشاورزی و معیشت کشاورزان به شدت مورد تهدید قرار خواهد گرفت.

حسین مرمضی، با وجود تقصیر فاحش و مبین در فاجعه سیل در ۹۷ ، ۹۸ جامعه ی کشاورزی کماکان منتظر معرفی و محاکمه مدیران و مسببان فاجعه‌ای دردناک سیل سال های گذشته هستند.

حسین مرمضی در خصوص پرداخت غرامت سیل در سال ۹۷،۹۸ عنوان نمود ، تاکنون در شهرستان بیش از یک هزار پرونده کشاورزان متضرر از سیل بلاتکلیف و حتی در سامانه پرداخت خسارت سیل هم ثبت نشده اند .

حسین مرمضی با متهم نمودن سازمان آب و برق به عدم احترام به قانون و همچنین معیشت کشاورزان، با وجود ساختار مدیریت ضعیف سازمان آب و برق و مدیران شهرستان ضمن اینکه منویات مقام معظم رهبری در جهش تولید محقق نخواهد شد بر عکس در بخش کشاورزی پسرفت تولید خواهیم داشت.

حسین مرمضی ضمن اعلام آمادگی و همکاری تشکل های بخش کشاورزی با دولتمردان در جهت رفع مشکل و خروج از بحران احتمالی ناشی از سیل ، به مدیران سازمان آب و برق هشدار می دهیم که در صورت تکرار حادثه ی سیل در شهرستان تمام تبعات منفی متوجه سازمان مذکور خواهد بود و به دولتمردان تاکید می نماییم که جامعه ی کشاورزی اینبار در مقابل ضعف مدیریت ها سکوت نخواهند کرد و واکنش متقابل جامعه ی کشاورزی مقتدارانه خواهد بود.

حسین مرمضی ضمن تشکر از همفکری ، پیگیری و تفقد مستمر جناب مهندس چنگلوایی ریاست محترم سازمان جهاد کشاورزی استان از وضعیت بخش کشاورزی دشت آزادگان خصوصا در روزهای اخیر به نمایندگی از جامعه ی کشاورزی مراتب تشکر و قدر دانی خود از همدری ایشان ( مهندس چنگلوایی ) اعلام می داریم .

به این مطلب امتیاز دهید
برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید

| | |لینک کوتاه :دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  ضعف مدیریت در سطح استان و شهرستان معیشت کشاورزان را مورد تهدید قرار داده است
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی