امروز

سه شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۳۹۷

  ساعت

۱۸:۳۰ بعد از ظهر

سایز متن   /

اخیراً کلیپ صدای نماینده سابق مردم ایذه و باغملک دست به دست در فضای مجازی به اشتراک گذاشته میشود در این کلیپ از طرف آقای دهقان برخی مسائل مطرح می‌شود که هر انسان آگاه به امور را به فکر وادار می‌کند.
جناب آقای دهقان جنابعالی که آنقدر توانایی داشتید وزیر استیضاح کنید چرا در مقابل انتقال غیر قانونی کارون به مرکز کشور سکوت کرده بودید چرا یکبار فقط یکبار در جایی مخالفت با انتقال آب کارون را فریاد نزدید؟
آقای دهقان از مطالعه پروژه‌ها و کار کارشناسی آن دوران صحبت به میان آورداید چرا یک بار فقط یک بار مخالف اجرای اجرای سد گتوند که بر روی کوهی از نمک ایجاد شد و زندگی خوزستان را به مخاطره انداخت حرفی به میان نیاوردید مگر نماینده مردم خوزستان نبودید؟
آقای دهقان فرمودید طرح انتقال آب را از طریق فشار به مجلس بردیم و این طرح را به ردیف بودجه و طرح‌های عمرانی وزارت نیرو بردیم اگر طرح ردیف بودجه گرفت چرا پروژه عملیاتی نشد (بماند که ردیف اعتبار کنونی این طرح از طریق فاینانس تامین میشود) اگر طرح به معاونت بودجه رفت چرا نپرسیدید اعتبار این پروژه چه شد؟
آقای دهقان با وقاحت تمام فرمودید: “آقای خادمی شما نمیتوانید منکر شوید که بدون پدر متولد شدم” و این حرف را تعمیم به مسائل سیاسی داده اید از اخلاق هم سخن به میان می آورید عجیب است!
اما میدانیم هدفتان از این حرف تهیه خوراک برای رسانه ها و فضاسازی بود غیر از است که شما سالیان سال فقط و فقط یک گوینده خبر بوده اید و با جوسازی آشنایی دارید؟
آقای دهقان از طرفی می گوید طرح انتقال آب کلی کار کارشناسی و مطالعه و جلسات برایش برگزار کردیم، باعث تعجب است که می فرمایید کاش اینها را کتاب می کردم برادر مگر طرح به این بزرگی را بدون کتاب و مطالعه میشود انجام داد نکند فکر می‌کنید اگر دولت عوض شد طرح های مطالعاتی که ردیف بودجه می خورند هم به یغما می روند؟
آقای دهقان این مردم را بی‌سواد به حساب نیاورید با این فضاسازی و پروپاگاندای رسانه‌ای که استاد آن هستید ما جوانان از وکیل توانمند خود روی بر نمی گردانیم این فضاسازی شاید بتواند نمایندگان ادوار و آلترناتیوهای نمایندگی مجلس را تحریک کند اما نمی‌تواند نگاه مردم به خادمی را برگرداند اصلاً “شما و همه ما جوانان و خادمی” ما جوانان جواب این لشکرکشی را یک بار در سال ۹۴ داده ایم و من بعد هم خواهیم داد اما آقای دهقان کدام دوره را با این دوره مقایسه میکنید؟ دوره ای که نفت ۱۴۰ دلار به فروش می رسید و این دوره که نفت ۴۰ دلار به فروش میرسد؟
به جای اینکه پاسخگوی عملکرد خود باشید در مقام پرسشگر ظاهر میشوید شما را چه شده که ۲ سال مانده به پایان دوره نماینده اناث و ذکور به مقابله با نماینده می شورانید باور کنیم که نمی‌خواهید خود را به عنوان کاندیدا به جامعه معرفی کنید؟
نه آقای دهقان در مقام پاسخگو ظاهر شوید کسی مخالف کاندیدا شدن شما و دیگران نیست اما حمله به نماینده ای که داد مردم را می زند و دادستانی ایشان برای مردم منطقه دستاورد داشته برای جنابعالی و امثال جنابعالی دستاوردی نخواهد داشت.ما جوانان فریب این جو سازی و فضاسازی ها را نمی‌خوریم اتفاقاً ما جوانان هم حرف زیاد داریم و به وقتش خواهیم زد.

بیشتر بخوانید»  نمایی زیبا از کوه های منگشت شهرستان باغملک
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید:


لینک کوتاه :

هاست


دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  شما و همه ما و خادمی!
قوانین بخش نظرات در شبکه خبری خوزستان

1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
7. جهت ارسال نظرات ، حتما آدرس ایمیل خود را به صورت صحیح و بدون www وارد کنید .
دیدگاهها

*

سیاسی

طراحی و پشتیبانی وبسایت