امروز

سه شنبه, ۶ اسفند , ۱۳۹۸

  ساعت

۲۱:۴۸ بعد از ظهر

سایز متن   /

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: اکیب های بهداشتی در مناطق گرفتار در آب و فاضلاب حضور و در حال نمونه برداری هستند. با ابلاغ پروتکل های لازم،در این مناطق نگرانی بهداشتی وجود ندارد.

فرهاد ابول نژادیان اظهار داشت: با توجه به پس زدگی فاضلاب در مناطق شهری اهواز وکارون دستورالعمل های خاص بهداشتی برای این مناطق صادر شده است.

وی افزود: با توجه به بالاآمدن فاضلاب در این مناطق، کنترل مسایل بهداشتی سخت و دشوار است ولی با این وجود دانشگاه علوم پزشکی در حال رصد وضعیت بهداشتی است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: اکیپ های بهداشتی به طور مرتب در حال پایش و نمونه برداری هستند. تاکنون مشکل خاص بهداشتی در این مناطق گزارش نشده است.
وی ادامه داد: در حوزه بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بیشتر نقش ناظر را داشته و ۷۵ درصد مسایل حوزه بهداشت مربوط به دستگاه ها و نهادهای دیگر مانند آب و فاضلاب است.

با وجود پیگیری خبرنگار تسنیم، حسینی زاده معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی اهواز حاضر به پاسخ گویی با خبرنگار تسنیم درباره جزئیات اقدامات این دانشگاه در کمک رسانی بهداشتی به مردم گرفتار در آب و فاصلاب شهری در مناطق کارون و اهواز نشد.

انتهای پیام/ ۳۴۱

به این مطلب امتیاز دهید
برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید

| | |لینک کوتاه :دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  رئیس دانشگاه پزشکی اهواز: نگرانی بهداشتی در مناطق گرفتار در آب و فاضلاب وجود ندارد
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی