امروز

یکشنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۹

  ساعت

۱۹:۳۱ بعد از ظهر

سایز متن   /

فرماندار شهرستان هندیجان در جلسه با مشاورین املاک:نرخ های خرید و فروش و اجاره بها املاک در شهرستان غیرواقعی و غیرقانونی تاکیدداشت:

 

به گزارش خبرنگارمااز شهرستان هندیجان، درجلسه فرماندار هندیجان با مشاورین املاک شهرستان هندیجان با هدف نظارت بر قیمت خرید و فروش و اجاره بها املاک مسکونی و تجاری در شهرستان پیش ازظهر امروز چهارشنبه ۱۸ تیرماه ۹۹ با حضور دادستان و مسئولین اتحادیه امور صنفی شهرستان هندیجان برگزار شد.

علی بویری فرماندارهندیجان در این جلسه اظهارداشت :قیمت املاک در برخی مناطق هندیجان بسیار غیرواقعی،غیرکارشناسی و خارج عرف بوده و برخی دلالان و صاحبان سرمایه با یک روند غیرمنطقی باعث افزایش قیمت املاک مسکونی و تجاری در هندیجان شده اند.

رئیس شورای مسکن شهرستان هندیجان افزود:متاسفانه این دلالان قیمت خرید و فروش و نرخ اجاره بها املاک را بدون هیچ دلیل و پشتوانه منطقی و قانونی چندین برابر قیمت گذاری میکنند که اینگونه نرخ ها و قیمت ها صرفا زمینه ای برای سودجویی عده ای دلال و افراد سودجو در شهرستان هندیجان شده است.

بویری در ادامه گفت:در جلسه امروز با مشاورین املا‌‌ک با حضور دادستان محترم شهرستان،مسئولین اتحادیه امور صنفی و ادارات ذیربط مقرر گردید تا کارشناسان و مشاورین در حوزه املاک قیمت های واقعی را در برخی مناطق شهر به مردم اعلام و در این خصوص شفاف سازی نمایند.

بویری در پایان خاطرنشان کرد :اقدامات قانونی در راستای جلوگیری از افزایش اجاره بها و قیمت های غیرواقعی خرید و فروش املاک تجاری و مسکونی در هندیجان انجام و با متخلفین و سودجویان مطابق قانون برخورد خواهد شد.

خبرنگارناصرحکیمی

برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید

| | |
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی