امروز

یکشنبه, ۱۹ مرداد , ۱۳۹۹

  ساعت

۰۷:۰۴ قبل از ظهر

سایز متن   /

با نزدیک شدن به روزهای آغاز انتخابات و ۲ماه مانده به ۲ اسفند ۹۸همزمان سیل تغییرات استاندار”شریعتی” در سکوت خبری انجام شد.

بانزدیک شدن به انتخابات ۹۸ که بیم آن می رفت عزل و نصب های انتخاباتی برنامه ریزی وسیع جهت انتصاب فرمانداران جدید برای اداره امور انتخاباتی توسط استاندار که در یک سکوت خبری مورخ ۲۰ آذر انجام شد ، در یک چشم به هم زدن و فقط در یک روز با دستور استاندار ۶ فرماندار را با حکم سرپرستی راهی ۶ امارت خود شدند تا شائبه اهداف انتخاباتی دولت تدبیر و امید از تغییرات گسترده فرمانداران هر لحظه پررنگ‌‌تر شود.

با حکم شریعتی ۶ تن از فرمانداران شهرستان های خوزستان کرسی خود را تحویل سرپرستان جدید کردند، در این بین شهرستان های دزفول، خرمشهر، مسجدسلیمان، اندیکا، رامهرمز و آغاجاری لیست بلند بالای فعلی استاندار بوده و در روزهای اتی ممکن است شاهد تغییرات بیشتری باشیم.

امید بن عباس به عنوان سرپرست فرمانداری ویژه دزفول، محمد حیدری فرماندار ویژه خرمشهر، محمد پاکدل سرپرست فرمانداری مسجدسلیمان، حیدر کاظمی سرپرست فرمانداری اندیکا، آرش قنبری سرپرست فرمانداری رامهرمز و علی خدری سرپرست فرمانداری آغاجاری بعنوان سرپرست معرفی شده و آغاز بکار کرده اند.

علارقم فاصله ۲ ماه مانده به انتخابات مجلس و خبرگان و هشدارهای داده شده جهت توقف عزل و نصب های انتخاباتی وسیع فرمانداران انجام شد، این در حالی است که استاندار بدون توجه به موارد مهم امنیتی و لزوم تذکر نمایندگان و وزیر محترم کشور به عزل و انتصاب دیر هنگام نمایندگان دولت در شهرستان ها جهت برپایی انتخاباتی سالم عاری از هرگونه تخلف که احترام به رای مردم به شمار می رود صورت پذیرد تا شاهد حضور حداکثری و برپایی یک انتخابات امید بخش باشیم.

برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید

| | |لینک کوتاه :دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  در یک روز ۶ فرماندار با حکم سرپرست تغییر کردند!
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی