امروز

دوشنبه, ۱۲ خرداد , ۱۳۹۹

  ساعت

۰۱:۱۴ قبل از ظهر

سایز متن   /

شبکه خبری خوزستان//دکتر سرمست با رد عدم ابتلای شهروندان به ویروس کرونا در روزهای اخیر از آغاز پیک بیماری در هفته آتی در صورت عدم رعایت نکات بهداشتی و در خانه ماندن خبر داد.

به گزارش شبکه خبری خوزستان، مدیر شبکه بهداشت و درمان مسجدسلیمان ضمن هشدار به شهروندان در خصوص تداوم ابتلا به کرونا ویروس اظهار داشت: در خانه ماندن همچنان بهترین راه کنترل و مقابله با این بیماری است و درصورت عدم رعایت نکات بهداشتی شیوع این ویروس زندگی و حیات شهروندان را تهدید می کند.

دکتر سرمست افزود: شایعه عدم ابتلا به بیماری در شهرستان که اخیراً مطرح شده به هیچ وجه صحت ندارد و از شهروندان تقاضا می شود تا با ماندن در خانه در روزهای پیش رو از انتقال و شیوع ویروس جلوگیری کنند.

وی خاطرنشان ساخت: موارد و نکات بهداشتی و پیشگیرانه همچنان در کنترل و مقابله با کرونا ویروس موثرند و هرگونه کم توجهی شهروندان موجب خواهد شد تا در هفته های آینده با پیک بیماری مواجه باشیم. از این رو انتظار می رود تا با خانه نشینی در روزهای ۱۲ و ۱۳ فروردین در کنترل این بیماری و پیشگیری از سرایت آن به دیگران در حفظ سلامت خود و شهروندان سهیم باشند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان مسجدسلیمان در خاتمه بیان داشت: از همکاری صمیمانه تمامی شهروندان عزیز، نهادها و ادارات بویژه اعضای محترم شورای تامین، فرمانداری، نیروی انتظامی، سپاه پاسداران در اجرای برنامه های پیشگیری، مقابله و مبارزه با کرونا قدردانی می نمایم.

برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید

| | |لینک کوتاه :دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  در صورت عدم توجه شهروندان شاهد پیک بیماری کرونا در هفته آتی خواهیم بود
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

اخبار ورزشی

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی