امروز

یکشنبه, ۳ تیر , ۱۳۹۷

  ساعت

۰۳:۵۹ قبل از ظهر

سایز متن   /

139506181346247578599224

خوزستانی‌ها حق دارند به افزایش آلودگی هوا اعتراض کنند /نفت یک سرمایه ملی است و وجود این منابع نشانه قدرت کشور است / وزیر نفت این مشکل را به دولت انعکاس دهد

استاندار خوزستان با بیان اینکه مسئله آلودگی هوا در اثر گازهای حاصل از تولید نفت متوجه خوزستان است، گفت: خوزستانی‌ها حق دارند به افزایش آلودگی هوا اعتراض کنند.

به گزارش شبکه خبرى خوزستان به نقل از تسنیم ، غلامرضا شریعتی دیروز در جلسه مقابله با آلودگی هوا و ریزگردها در خوزستان اظهار داشت: نفت یک سرمایه ملی است و وجود این منابع نشانه قدرت کشور است؛ ما باید پتانسیل تولید نفت را ایجاد کنیم به دلیل اینکه افزایش تولید نفت تاثیرگذاری خوزستان در بازار جهانی و کشور را نشان می‌دهد.

وی با اشاره به اهمیت نفت در درآمد کشور و معیشت مردم بیان کرد: مسئله آلودگی هوا در اثر گازهای حاصل از تولید نفت متوجه خوزستان است و انتظار داریم وزیر نفت این مشکل  را به دولت انعکاس دهد.

استاندار خوزستان بیان کرد: اگر افتخار ملی افزایش تولید نفت  در مدت ۶ ماه یک میلیون بشکه است  از نظر آلودگی نیز به این مسئله نظر کنند و درصدد  اصلاح این معضل برآیند تا مردم خوزستان آسیب بیشتری نبینند.

وی بابیان اینکه خوزستانی‌ها حق دارند به افزایش آلودگی اعتراض کنند، گفت: با توجه به نزدیکی فصل سرما این آلودگی‌ها بیشتر نمود پیدا می‌کند لازم است اقداماتی در این راستا صورت گیرد و می‌توان در کنار افزایش تولید نفت در استان از ازدیاد آلودگی‌ها نیز جلوگیری کنیم.

شریعتی افزود: باید مسائل زیست محیطی و سلامت مردم خوزستان نیز لحاظ شود و برای پروژه‌های در حال طراحی یا در دست انجام  بازه زمانی  تعیین شود.

وی با اشاره به طرح توسعه نیشکر تصریح کرد: اگر مسئله زیست محیطی نیشکر در نظر گرفته نشود ما مخالف اجرای طرح توسعه نیشکر در خوزستان هستیم و باید هر طرحی قبل از اجرا از نظر زیست محیطی بررسی و راه حلی برای آلودگی  محیطی آن ارائه شود.

بیشتر بخوانید»  به بهانه نایب قهرمانی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در جام بین قاره ای
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید:


لینک کوتاه :

هاست


دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  استاندار : خوزستانی‌ها حق دارند به افزایش آلودگی هوا اعتراض کنند / نفت یک سرمایه ملی است
قوانین بخش نظرات در شبکه خبری خوزستان

1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
7. جهت ارسال نظرات ، حتما آدرس ایمیل خود را به صورت صحیح و بدون www وارد کنید .
دیدگاهها

*

سیاسی

طراحی و پشتیبانی وبسایت