امروز

یکشنبه, ۳۰ شهریور , ۱۳۹۹

  ساعت

۰۹:۱۵ قبل از ظهر

سایز متن   /

مدیر آبفای شهرستان کارون با اشاره به مشکل خیابان امام رضا(ع) کوت عبدالله گفت: ۳۵ باب منزل مسکونی تخریب شده ناشی از آبگرفتگی از سوی بسیج سازندگی با همکاری ۲۱ گروه جهادی در کوت عبدالله ساخته می‌شود.

سعید دشتی‌زاده ، درباره آبگرفتگی منطقه کوت عبدالله اظهار داشت: خیابان امام رضا(ع) کوت عبدالله بخشی از منطقه کوت‌عبدالله قدیم است که فاقد شبکه جمع‌آوری فاضلاب است.

وی افزود: به دلیل پایین بودن سطح این خیابان نسبت به خیابان‌های کوت‌عبدالله (بیش از ۲ متر) تمامی آب‌های سطحی و فاضلاب‌های موجود در خطوط و جوی‌های روباز تا شعاع ۷۰۰ متر در این خیابان تخلیه می‌شود.

مدیر آبفای شهرستان کارون بیان داشت: جهت جلوگیری از سوختن پمپ و همچنین جلوگیری از تجمع آب در هنگام بارندگی نیاز به احداث ایستگاه پمپاژ اصولی و فنی است که باید توسط شهرداری کوت‌عبدالله احداث و راه‌اندازی شود.

وی اظهار داشت: در حال حاضر یک دستگاه پمپ ۶ اینچ درون یک حوضچه یک در یک و عمق یک متر و بیست نصب شده است. به دلیل نداشتن اپراتور و ورود آشغال به درون پمپ مرتبا باعث سوختن پمپ می‌شود.
دشتی‌زاده درباره تخریب خانه‌های ناشی از آبگرفتگی گفت: ۳۵ باب خانه متعلق به افراد محروم که به سبب آبگرفتگی سال گذشته در مناطق درویشیه گاومیش آباد و کوت عبدالله تخریب شدند، ساخته و مرمت می‌شوند.

وی توضیح داد: این ساخت خانه با حمایت بسیج سازندگی کشور و حمایت و نظارت فنی بنیاد مسکن توسط ۲۱ گروه جهادی اهواز احداث می‌شود.

برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید

| | |لینک کوتاه :دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  خانه‌های تخریب شده ناشی از آبگرفتگی کارون از سوی بسیج بازسازی اساسی می‌شود
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی