امروز

جمعه, ۲۰ تیر , ۱۳۹۹

  ساعت

۱۵:۲۲ بعد از ظهر

سایز متن   /

به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان هویزه,

 

📍حجت الاسلام برهانی ضمن گرامیداشت و تبریک سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی و هفته تبلیغ و همچنین ایام دهه کرامت از حضور معاونت فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی جناب حجت الاسلام آقایی در شهرستان هویزه خبر داد.

 

📍وی در شرح برنامه های اداره تبلیغات اسلامی شهرستان هویزه به مناسبت هفته تبلیغات اسلامی عنوان کرد:

همانطور که قبلا وعده داده ایم امروز با حضور حجت الاسلام آقایی معاونت محترم فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی در استان خوزستان و حجت الاسلام ساعدی امام جمعه موقت شهرستان هویزه و همچنین فرماندار محترم شهرستان جناب آقای دکتر عفری و مسول ارشاد اسلامی هویزه,دکتر ساکی حسینی ,دفتر جمعیت بانوان فرهیخته اداره تبلیغات اسلامی شهرستان هویزه را افتتاح نموده ایم و امروز بحمدالله رسما کار خویش را زیر نظر اداره تبلیغات اسلامی شروع نمود.

 

 

📍برهانی در ذکر بقیه برنامه های حضور معاونت فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی فرمود:

دیدار و جلسه هم اندیشی با فرماندار و امام جمعه موقت شهرستان و بررسی مشکلات و چالش های فرهنگی منطقه و همچنین نشست با چهرهای تبلیغی عرصه بانوان جهت بررسی مشکلات فرهنگی این قشر از برنامه های حجت الاسلام آقایی بود.

 

 

📍ریاست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان هویزه همچنان افزود:

باتوجه به تاکید معاونت فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی مبنی بر ضرورت بازدید میدانی از منطقه ,برنامه بازدید و تقدیر از فعالیت حجت الاسلام محمد نیسی روحانی مستقر و نماینده اداره تبلیغات اسلامی شهرستان هویزه در شهر رفیع در برنامه قرار گرفت که ضمن حضور در منزل ایشان به بررسی مشکلات فرهنگی منطقه پرداخته شد.

 

 

📍حجت الاسلام برهانی در ادامه عنوان کرد:

معاونت فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی ضمن حضور در منزل پیشکسوت هیئات مذهبی هویزه حاج عبدالرضا نیسی از ایشان تقدیر و تشکر به عمل آورده اند و از نزدیک جویای احوال او شده اند. ایشان ضمن بازدید از برخی مناطق محروم شهرستان هویزه بر لزوم فعال نمودن ظرفیت پایگاه اجتماعی در مناطق محروم تاکید نموده اند و در این رابطه قول همکاری و مساعدت فرموده اند.

 

 

📍حجت الاسلام برهانی در ادامه مصاحبه خویش ضمن تاکید بر ضرورت استمرار بخشیدن به اجرای رزمایش مواسات از توزیع کارت های هدیه به ارزش ریالی ۴۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال با همکاری بنیاد علوی انقلاب اسلامی بین خانواده های متعفف و نیازمند شهرستان هویزه خبر داد.

 

 

📍او همچنان افزود :

از بدو شروع انتشار ویروس کرونا, سازمان تبلیغات اسلامی بصورت چند مرحله در قالب طرح اجر بیش از ۶۰ نفر مبلغ و مبلغه دینی که متضرر از بیماری کرونا بوده اند را مورد تفقد و کمک رسانی نموده است.

________________________

📍روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان هویزه

برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید

| | |لینک کوتاه :دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  حضور معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان خوزستان در شهرستان هویزه
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی