امروز

سه شنبه, ۲۸ آبان , ۱۳۹۸

  ساعت

۱۳:۳۲ بعد از ظهر

سایز متن   /

حضورحجت السلام والمسلمین حیدرحجتی نیا سرپرست فرمانداری مسجدسلیمان به اتفاق اعضای شورای تامین و مدیران دستگاهای اجرایی شهرستان در دادگستری و دادسرای شهرستان به مناسبت هفته قوه قضائیه

به گزارش شبکه خبری خوزستان / صبح امروز حجت السلام والمسلمین حیدرحجتی نیا سرپرست فرمانداری مسجدسلیمان به همراه اعضای شورای تامین و مدیران دستگاهای اجرایی به مناسبت هفته قوه قضاییه با چعباوی ریاست دادگستری و اسکندری دادستان، دیدار و یاد و خاطره شهید مظلوم آیت الله دکتر بهشتی و یاران شهیدش را گرامی داشتند.

در این دیدار حجت السلام والمسلمین حیدر حجتی نیا سرپرست فرمانداری ضمن تبریک و گرامیداشت هفته قوه قضاییه از زحمات و تلاشهای بی وقفه وهمچنین خدمات شایسته قضات شریف و کارکنان خدوم و زحمتکش دادگستری و دادسرای شهرستان تقدیر و بیان داشت: امروز همدلی و تعامل بسیار خوب دستگاه قضایی با سایر ادارات، نهاد‌ها و دستگاه‌های اجرایی در شهرستان بوجود آمده است که در همین راستا تعامل،همدلی و وحدت سرلوحه خدمتگذاری نمایندگان سه قوه است.
حجتی نیا با اشاره به خدمات رئیس دادگستری و دادستان محترم در ایجاد امنیت پایدار شهرستان گفت: مقوله امنیت در جامعه یکی از ضروری ترین و مهم ترین نیازهای اجتماعی جامعه است و بوجود آمدن امنیت پایدار در شهرستان حاصل تلاش ها و پیگیری های رئیس محترم دادگستری و دادستان محترم و همچنین نیروهای نظامی و انتظامی بوده که این تلاش ها ستودنی وقابل تقدیر است.
وی افزود : ریاست دادگستری و دادستان عمومی وانقلاب مسجدسلیمان افرادی انقلابی و شجاع هستند که در برخورد با متهمین، مجرمین و مخلین نظم و امنیت برخوردی به موقع ، جدی ، قانونی و شجاعانه دارند که این برخوردهای مناسب در جهت برقراری آرامش وامنیت در شهرستان قابل ستایش است زیرا آرامش خاصی به شهرستان و منطقه داده شده است .
حجتی نیا در پایان این دیدارها اظهار داشت : ریاست دادگستری و دادستان شهرستان افرادی پاکدست و قانونمدار میباشند، باتوجه به اینکه نیرو های جوان، پرانرژی و باتجربه ای هستند در برخورد با مفاسد هم بسیار قاطع و شجاع هستند .

گفتنی است: در این دیدار پیمان چعباوی ریاست دادگستری و علی اسکندری دادستان نیز در خصوص موفقیت‌های دستگاه قضا و بالا رفتن ضریب دسترسی مردم به خدمات قضایی و تاکید بر تعامل و همکاری بیشتر دستگاه قضایی و سایر ادارات و دستگاه‌های مستقر در شهرستان مطالبی را بیان کردند.

 

به این مطلب امتیاز دهید
برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید

| | |لینک کوتاه :دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  حضورحجت السلام والمسلمین حیدرحجتی نیا سرپرست فرمانداری مسجدسلیمان به اتفاق اعضای شورای تامین و مدیران دستگاهای اجرایی شهرستان در دادگستری و دادسرای شهرستان به مناسبت هفته قوه قضائیه
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

اخبار ورزشی

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی