امروز

یکشنبه, ۶ مهر , ۱۳۹۹

  ساعت

۰۵:۲۷ قبل از ظهر

سایز متن   /

جلسه کارگروه طرح ساماندهی ونظارت برتهیه، توزیع لباس فرم دانش آموزی سال تحصیلی ۱۳۹۹_۱۴۰۰ اداره آموزش وپرورش شهرستان هندیجان؛ روز سه شنبه ۲۴ تیرماه ۹۹ باحضور اعضای ستاد باباحضورقاسم عباسی درمحل دفتر مدیریت آموزش وپرورش برگزار گردید.

 

به گزارش خبرنگارما ازهندیجان، دراین جلسه قاسم عباسی مدیر اداره ضمن تشکر و قدردانی از حضور به موقع اعضا توجه و نظارت بر تهیه ی لباس و فرم دانش آموزی در سال تحصیلی ۹۹_۴۰۰ را بسیار قابل اهمیت خواندند.

وی افزود: با تولیدی هایی که در سال گذشته به آموزش و پرورش خلف وعده نموده اند همکاری نخواهند کرد و تنها با تولیدی هایی که به نحو مطلوب با این اداره در زمینه دوخت پوشاک نهایت مشارکت را داشته اند قرار داد انعقاد خواهند نمود .

عباسی ادامه داد: با توجه به عدم حضور نماینده ی اتحادیه خیاطان درجلسه امروز مقرر گردید جلسه ای با حضور ایشان در هفته آینده در خصوص سامان دهی و نظارت بر پوشاک دانش آموزان تشکیل شود.

مدیرآموزش وپرورش گفت به علت عدم تغییر در فرم لباس دانش آموزی در کلیه مقاطع به جز پایه های ورودی (پایه های اول و چهارم ابتدایی _ هفتم و دهم ) تغییری در فرم لباس دانش آموزان جهت سال تحصیلی ۹۹_۴۰۰ نداریم.

در راستای این جلسه عباسی رعایت پروتکل های بهداشتی توسط خیاطان و اولیای دانش آموزان در زمان مراجعه به تولیدی و اجرای زمان بندی با توجه به وجود بیماری کرونا را جهت سلامتی افراد و تکریم ارباب رجوع و جلب رضایت مندی اولیا و دانش آموزان را بسیار حائز اهمیت دانستند.

در پایان جلسه مقرر گردید: در جلسه بعدی که با حضور نماینده ی صنف خیاطان تشکیل خواهد گردید نوع پارچه و نرخ نامه دوخت پوشاک مشخص و رابط تولیدی ها توسط اتحادیه به اداره آموزش و پرورش معرفی گردند.

خبرنگارناصرحکیمی

برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید

| | |لینک کوتاه :دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  جلسه کارگروه طرح ساماندهی و نظارت بر تهیه و توزیع لباس فرم دانش آموزی سال تحصیلی ۱۳۹۹_۱۴۰۰ در هندیجان برگزار شد
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی