امروز

شنبه, ۲ تیر , ۱۳۹۷

  ساعت

۰۸:۵۴ قبل از ظهر

سایز متن   /

شبکه خبری خوزستان / در جلسه شورای اداری مسجدسلیمان که با حضور فرماندار، اعضای شورای شهر ، مسئولین ادارات وفرماندهان نظامی و انتظامی شهرستان برگزار گردید مهندس شهام سلیمانی رسما به عنوان شهردار مسجدسلیمان معرفی گردید.

در ابتدای جلسه فرضعلی علیجانی رئیس شورای شهر ضمن تبریک به مهندس سلیمانی و نیز تشکر از فرماندار و مسئولین ابراز امیدواری کرد با شروع به کار شهردار و نیز همکاری و همیاری سایر نهادها تحول عظیمی در زمینه خدمات به شهروندان مهیا شود.

در ادامه مهندس هزارسی سرپرست شهرداری ضمن تشکر از اعضای شورای شهر جهت حسن اعتماد به انتخاب ایشان در مدت زمان مسئولیتش افزود: با توجه به اینکه شهرداری مسجدسلیمان مسئولیت مهم و جایگاه خطیری جهت اجرا و رفع نیازمندیهای مناطق مختلف مسجدسلیمان می باشد خواستار استفاده از تمامی ظرفیت ها جهت اجرای امور خدماتی شهرداری و نیز حمایت کلیه نهادها از شهردار جدید شد.

در ادامه مهندس شهام سلیمانی شهردار مسجدسلیمان نیز تشکر از اعضای شورای شهر و سرپرست شهرداری را اولویت سخنان خود قرار داد و افزود:ان شاءالله که باهمت ،تلاش، وحدت ، مشارکت مردمی و سرمایه گذاری به عنوان یک دستگاه اجرایی بتوانیم جهت آبادانی شهرستان گام های موثری را برداریم.

وی در ادامه اظهار کرد:مسئولیت شهرداری مدیریت خطیری است که فقط منحصر به حقوق و رنگ کردن جداول نیست بلکه شهرداری قلب تپنده هر شهر میباشد. شهردار بیش از ۳۰۰ وظیفه قانونی دارد که حتی در صورت اجرا نمودن ۵۰ درصد این وظایف تحول عظیمی در شهرستان شکل می گیرد.

در ادامه مهندس گوروئی فرماندار مسجدسلیمان ضمن اشاره به اینکه بزرگترین مشکل ما فقر و تنگدستی نیست بلکه تبعیض و بی عدالتی است خواستار مشارکت و همکاری کلیه دستگاهها جهت رفع مشکلات مردم شد.

وی در پایان از اداره شهرداری به عنوان پیچیده ترین و در عین حال زنده ترین و شاداب ترین دستگاه اجرایی نام برد و برای مهندس سلیمانی و اعضای شورای شهر آرزوی توفیق و سعادت نمود.

بیشتر بخوانید»  شهردار مسجدسلیمان: واحدهای مرتبط با سامانه ۱۳۷ پاسخگو باشند
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید:


لینک کوتاه :

هاست


دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  جلسه شورای اداری شهرستان مسجدسلیمان با معارفه شهام سلیمانی به عنوان شهردار برگزار گردید
قوانین بخش نظرات در شبکه خبری خوزستان

1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
7. جهت ارسال نظرات ، حتما آدرس ایمیل خود را به صورت صحیح و بدون www وارد کنید .
دیدگاهها

*

سیاسی

طراحی و پشتیبانی وبسایت