امروز

چهارشنبه, ۲ مهر , ۱۳۹۹

  ساعت

۲۱:۲۴ بعد از ظهر

سایز متن   /

جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان هندیجان به ریاست فرماندار برگزار شد.

 

به گزارش خبرنگارمااز شهرستان هندیجان در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان هندیجان پیش از ظهر امروز ۱۸ تیرماه ۹۹ به ریاست مهندس بویری فرماندار و باحضور اعضا در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
مهندس علی بویری

فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان هندیجان در این جلسه ضمن اشاره به اهمیت مقوله کتاب و کتابخوانی اظهارداشت؛: گسترش فرهنگ کتابخوانی و دانش اندوزی نیازمند حمایت و توجه جدی دستگاههای ذیربط از کتابخانه های عمومی بوده و گفت:شهرداری ها در پرداخت سهم نیم درصد کتابخانه ها اقدام نمایند.

وی افزود: پرداخت به موقع نیم درصد از سوی شهرداری ها به حساب انجمن کتابخانه های عمومی مطابق قانون امری مهم در راستای حمایت و توسعه فرهنگ کتابخوانی و توجه به مقوله مهمی همچون کتاب است.

وی با اشاره به نقش مهم کتابخانه های عمومی در توسعه اجتماعی و فرهنگی جامعه بیان کرد: پناه بردن به اندیشه،علم و مطالعه نیاز امروز هر جامعه ای است.

فرماندار هندیجان در پایان با اشاره به اجرای برنامه پایتخت کتاب در شهرستان،گفت:پیگیری و ایجاد این امر مهم،جهت ترویج و توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی بسیار حائز اهمیت بوده و از اعضا خواست ضمن تشکیل کارگروهی جهت بررسی کارشناسی طرح، این امر را پیگیری و اجرایی نمایند.

خبرنگار/ناصرحکیمی

برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید

| | |لینک کوتاه :دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان هندیجان به ریاست فرماندار برگزار شد
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی