امروز

سه شنبه, ۶ اسفند , ۱۳۹۸

  ساعت

۱۸:۴۷ بعد از ظهر

سایز متن   /

تیم فوتبال استقلال ملاثانی در بحران بی توجهی مسئولین

 

کارناوال کارناوال، حماسەای از دلیرمردان خطە ملاثانیتیمی که در نشاط ملاثانی نقش های بسیار مثبتی ایفا کرده .

ولی این تیم در بحران، تیمی در تلاطم امواج معضلات مالی ، تیمی در معرض رعدوبرقهای روزگار، اما سکاندار تیم ناخدایی هوشیار، ناخدایی باخدا و ازجنس مردم، یادگارو یابهتر بگوییم تحفەای از سنگربانان همیشە زندە،وجوداسطورە ورزشیو همینطور یاران وفادارش ، یارانی کە بە تبعیت از سکاندار خویش برندەی مدال عزت و افتخار شدند ، تا لیگ یکی شدن یک همت مانده.

 

شیرمردان دیار سنگربانان در ۱۶هفتهصدر جدول لیگ را محکم در دست گرفته  اثبات این حقیقت است کە مرزبانان این سنگربانان فداکار در هر جبهەای با سلاح عشق تاشکست حریف از پای نمی نشینند.و امروز اهتزاز پرچم پرافتخار استقلال‌ملاثانی بار دیگر یادآور حماسەهای غرور آفرین مکتب عاشقان این مرزو بوم شد.

 

امروز برای استقلال ملاثانی روزی مبارک وتاریخی و ماندگار خواهدشد و همینطور تلنگری بە نیروگاه رامین / کشت صنعت  بودکە یادبگیرند عشق خریدنی نیست و شوکی برای مسئولین دراستان و صاحبان‌منصب در باوی و ملاثانی بود تابلکە قدر این سرمایەهای خودجوش را بدانند تا هرآنچە در توان دارند درجهت تقویت این سرمایە ملی  بکار گیرند و بدانند وجود هرمزیها درتاریخ نایاب است و در شکم هر ماهی صدف وجود ندارد.

 

می‌گویندهرمزی و یارانش ۱۶هفته بااقتدار و افتخار برندە شدند و با دست خالی تکیه بر صدر جدول لیگ دسته دوم باشگاههای کشور زدند و ابرو داری کردند اما اکنون نوبت… .

فرماندار محترم

و مسئولین و دلسوزان است آیا بازهم آب آشامیدنی بازیکنان باتانکر تهیە خواهدشد یا مردم و مسئولین و دلسوزان با وظیفە و ایثار ساقی کوثر خواهند شد.

 

 

۱۱بهمن ماه ۹۸

 

 

به این مطلب امتیاز دهید
برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید

| | |لینک کوتاه :دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  تیم فوتبال استقلال ملاثانی در بحران بی توجهی مسئولین
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی