امروز

سه شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۳۹۷

  ساعت

۲۲:۲۶ بعد از ظهر

سایز متن   /

شبکه خبری خوزستان : همایون یوسفی عصر دیروز پنجشنبه ضمن بازدید از منطقه علی آباد اهواز بر انجام وظایف و مسئولیت ها توسط مسئولان تأکید کرد و مدیران شرکت آب و فاضلاب اهواز را اینگونه مورد خطاب قرار داد: مردم نسبت به قطعی آب و افت فشار گله مند هستند، لذا اگر نیاز به نصب و لوله کشی و ایجاد انشعاب باشد، اقدامات لازم انجام شود.

وی سپس با گرفتن موافقت مسئولان آب و فاضلاب و قول مساعد از آنها مبنی بر حل مشکلات موجود قول داد که این مشکلات تا پایان سال ۹۶ حل شده و این دغدغه مردم هم از بین برود.

نماینده مردم اهواز در مجلس تصریح کرد: احداث مدرسه و تعریض جاده هر دو برای مردم منطقه مهم است. در خصوص تعریض جاده تردد کوی علی آباد باید اشاره کرد که اختلافات ملکی بین شرکت نفت و مردم همیشه وجود داشته اما شرکت نفت قوانینی دارد که به حوزه ایمنی کار برمی گردد و هر چقدر ایمنی بیشتر رعایت شود، به نفع مردم و فرزندان این منطقه خواهد بود.

یوسفی با اشاره به تلاش شرکت نفت برای حل مشکلات علی آباد اهواز ادامه داد: از طرفی هم مردم می خواهند از حق خود دفاع کنند و زمین و ملک خود را حفظ کنند، به همین دلیل این اختلافات به وجود می آید.

وی در خصوص احداث مدرسه در این منطقه عنوان کرد: نماینده شرکت نفت که در این نشست حضور دارد و اگر از سوی کارشناسان مکان جدیدی مورد تأیید وجود داشته باشد، امنیت بیشتری برای اهالی و دانش آموزان آن مدرسه هم وجود خواهد داشت.

نماینده مردم اهواز در مجلس اظهار کرد: این حق مردم است که جاده دسترسی داشته باشند و خانواده ها هم با خیال آسوده فرزندان خود را به مدرسه بفرستند، به همین دلیلی موضوع تعریض جاده و احداث مدرسه را در منطقه با وزیر نفت مطرح خواهم کرد.

به گزارش مهر، مردم منطقه نیز به بیان نظرات، انتقادات و دغدغه های خود با نماینده پرداختند. در پایان نیز یوسفی به همراه جمعی از مسئولان مربوطه از جاده و نقاطی که مردم انتظار پیگیری رفع مشکل آن را داشتند، بازدید کردند.

بیشتر بخوانید»  نرخ بیکاری استان بسیار بالاست و هنوز هیچ راه حلی برای این موضوع پیدا نشده است / فرصت برای مدیران خوزستان در حال اتمام است / رضایت مردم حاصل نشود تغییر مدیران در راه است
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید:


لینک کوتاه :

هاست


دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  تلاش شرکت نفت در حل مشکلات علی آباد اهواز / جاده دسترسی حق مردم است
قوانین بخش نظرات در شبکه خبری خوزستان

1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
7. جهت ارسال نظرات ، حتما آدرس ایمیل خود را به صورت صحیح و بدون www وارد کنید .
دیدگاهها

*

سیاسی

طراحی و پشتیبانی وبسایت