امروز

یکشنبه, ۳ تیر , ۱۳۹۷

  ساعت

۰۳:۴۲ قبل از ظهر

سایز متن   /

شبکه خبری خوزستان- تعمیر وبازسازی ادوات کارخانه گاز و گاز مایع ١٠٠٠ درکمتر از یکماه بادستان توانمند کارشناسان شرکت آغاجاری انجام شد.
مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری از تعمیر و بازسازی موفقیت آمیز بخش های آسیب دیده کارخانه گاز و گاز مایع ١٠٠٠ با همبستگی و تلاش شبانه روزی کارشناسان و کارکنان این شرکت درکمتر از٣٠ روزخبر داد.

ابراهیم پیرامون دراین باره اظهارکرد: در پی نشت گاز یکی از شیرهای فرآیندی تاسیسات گاز و گاز مایع ١٠٠٠که منجر به ایجاد حادثه آتش سوزی در تجهیزات برقی و ابزار دقیقی شده بود موفق شدیم با تلاش نیروهای بخش های عملیاتی شرکت از جمله تعمیرات،عملیات، مهندسی و ساختمان ، بازرسی فنی ، کالا، گاز و گاز مایع و سایر بخشهای پشتیبانی در کمتر از یک ماه تعمیر و بازسازی آن را به پایان برسانیم.
مدیر عامل شرکت آغاجاری گفت: با توجه به اینکه کارخانه گازو گاز مایع ١٠٠٠ یکی از مهمترین تاسیسات فراورش گاز و گاز مایع مناطق نفتخیز جنوب محسوب شده و حدود ۵٠ درصد خوراک پتروشیمی
بو علی بندر ماهشهر را تأمین و یکی از فعال ترین واحد های عملیاتی با دبی و فشار بالا به شمار می رود، تعمیر و بازسازی ادوات آسیب دیده در اولویت کاری قرار گرفت و خوشبختانه با حمایت های مهندس عالی پور مدیر عامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و همراهی سایر بخشهای ستادی با سرعت و دقت بالا تجهیزات تعمیر و در مدار عملیات قرار گرفت.
پیرامون افزود: اقدامات و فعالیت های بسیار خوبی از سوی کارشناسان و کارکنان خدوم این شرکت در جهت تسریع در بازسازی ادوات در این مدت زمان که خود رکورد جدیدی محسوب می شود بعمل آمد و اولین اقدام پس از ایجاد حادثه تشکیل کارگروه تعمیر و بازسازی نقاط آسیب دیده با محوریت مدیریت عملیات و نظارت و پایش مستمر مدیریت بود که در این راستا حداقل ۱۰جلسه اثر بخش کارگاهی در محل کارخانه گاز و گاز مایع ١٠٠٠ جهت بررسی و تسریع در روند کارها تشکیل گردید.
وی درپایان گفت: بررسی کلیه ادوات اعم از تجهیزات فرایندی ، خطوط لوله ومخازن و ساختمان کلید خانه، شناسایی ادوات و تجهیزات مورد نیاز از طریق انبارهای پای کار، انبارهای پروژه ها ، فرآیندهای خرید و جداسازی و تعمیر و نصب مجدد ادوات ابزار دقیقی، برقی و مکانیکی از دیگر اقدامات انجام شده در جهت بازسازی به هنگام واحد یاد شده می باشد.

ناصرحکیمی خبرنگار

بیشتر بخوانید»  ایجاد ۳۶۸ فرصت شغلی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان ماهشهر در سال ۹۶
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید:


لینک کوتاه :

هاست


دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  تعمیروبازسازی ادوات عملیاتی درشرکت آغاجاری
قوانین بخش نظرات در شبکه خبری خوزستان

1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
7. جهت ارسال نظرات ، حتما آدرس ایمیل خود را به صورت صحیح و بدون www وارد کنید .
دیدگاهها

*

سیاسی

طراحی و پشتیبانی وبسایت