امروز

پنج شنبه, ۳۱ خرداد , ۱۳۹۷

  ساعت

۰۴:۵۵ قبل از ظهر

سایز متن   /

مدیرعامل آبفا خوزستان : یکی از پروژه‌های مهم استان احداث تصفیه خانه فاضلاب شهر شوش است که با هدف حفاظت از محیط زیست و منابع آبی می‌تواند سالیانه بیش از ٢ میلیون متر مکعب فاضلاب را تصفیه کند.

 

 

شبکه خبری خوزستان : صادق حقیقی پور در گفت‌وگو با تسنیم اهواز، با اشاره به آغاز عملیات اجرایی ۳ طرح آب و فاضلاب در شهرستان شوش با اعتبار  ۲۷۰ میلیارد ۷۰۰ میلیون ریال اظهار داشت: در طرح فاضلاب شهرستان شوش احداث دو تلمبه خانه فاضلاب با ظرفیت انتقال ۷۰۰ لیتر فاضلاب در ثانیه اجرایی می‌شود و بعد از به بهره برداری رسیدن این پروژه ۶ هزار ۴۵۵ فقره انشعاب خانگی فاضلاب واگذار می‌شود.

وی با بیان اینکه این پروژه از محل اسناد خزانه اسلامی تامین اعتبار شده و در مدت زمان ۲۰ ماه وارد مدار بهره برداری می‌شود، افزود: وضعیت دفع فاضلاب بصورت جوی‌های رو باز و چاه‌های جذبی بوده که با اجرای این طرح ضمن  جلوگیری از نفوذ فاضلاب به سفره‌های آب زیر زمینی و دفع بهداشتی فاضلاب، شاخص‌های حفاظت از محیط زیست شهر شوش  افزایش می‌یابد.

 رئیس هیئت مدیره آبفا خوزستان با اشاره به اصلاح و بازسازی شبکه توزیع آب درکوی ابوذر شهرستان شوش و با بیان اینکه بعد از بهره برداری ۲ هزار فقره انشعاب آب در  این طرح واگذار می‌شود، بیان کرد: شبکه آب آشامیدنی این شهرک بسیار قدیمی و فرسوده بود که مشکلات عدیده ای را از لحاظ کمی و کیفی برای ارائه خدمات آبرسانی به اهالی این شهرک ایجاد کرده که با اجرای  این طرح کیفیت آب مطلوب می‌شود.

وی با اشاره به آغاز کلنگ زنی پروژه آبرسانی در زیباشهر شوش با اعتبار ۳۰ میلیارد ریال گفت: پروژه شرق شوش در منطقه سلمان به طول ۹۰ کیلومتر انجام اصلاح شبکه شروع شده و مطالعات پروژه غرب شوش نیز در حال انجام است. همچنین احداث تصفیه خانه فاضلاب شهر شوش است با هدف حفاظت از محیط زیست و منابع آبی در نظر گرفته شده که سالیانه بیش از ۲۰ میلیون متر مکعب فاضلاب را تصفیه خواهد کرد.

بیشتر بخوانید»  عملیات زیرسازی وآسفالت 7خیابان درسطح شهرهویزه به اتمام رسید
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید:


لینک کوتاه :

هاست


دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  تصفیه‌خانه فاضلاب شهر شوش احداث می‌شود / افزایش شاخص‌های حفاظت از محیط زیست / آغاز کلنگ زنی پروژه آبرسانی زیباشهر با اعتبار ۳۰ میلیارد ریال / اصلاح شبکه آبرسانی شرق شروع شده و مطالعات پروژه غرب  هم در حال انجام است
قوانین بخش نظرات در شبکه خبری خوزستان

1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
7. جهت ارسال نظرات ، حتما آدرس ایمیل خود را به صورت صحیح و بدون www وارد کنید .
دیدگاهها

*

سیاسی

طراحی و پشتیبانی وبسایت