امروز

یکشنبه, ۳ تیر , ۱۳۹۷

  ساعت

۰۳:۴۷ قبل از ظهر

سایز متن   /

شبکه خبری خوزستان / در چندروز گذشته توسط دانشگاه علوم پزشکی سه دستگاه امبولانس جهت کمک به فوریتهای پزشکی مسجد سلیمان دراختیار شبکه بهداشت ودرمان قرار گرفت.

دکتر ایرج نظری رییس دانشگاه علوم پزشکی گفت:اگر چه اولویت و اهداف ما درمان منطقه و بومی است ولی تا رسیدن به این اهداف به شهرستانهای نیازمند برای تسریع و برخورداری بیماران از تجهیزات پیشرفته تر و امکانات بیشتر پزشکی این آمبولانسها را دراختیار شهرستانها قرار گرفته است.

نظری گفت: دودستگاه ازاین آمبولانسها ازچرخه خدمات دهی خارج و دار ای نقص فنی بوده که به همت دکتر میرخشتی رفع عیب گردیده ویک دستگاه از سهمیه دوره ای دانشگاه علوم پزشکی به شهرستان داده شده است.

ایشان افزودند: شهرستان مسجد سلیمان به خاطر محور و کانون سه شهرستان لالی و اندیکا و خود مسجد سلیمان قرار گرفته نیاز به امکانات بیشتری دارد و این موضوع مد نظر و توجه ماست.

وی با بیان اینکه تلاش و پیگیریهای نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی مهندس ظاهری استاندار محترم و عنایت شخص وزیر به مناطق کمتر برخوردار در واگذاری این خودروهای بیماررسان قابل تقدیر بوده عنوان کرد: ما بناداریم با تامین نیروهای متخصص پزشکی در مناطق محروم از هزینه و استهلاک مشکلات اعزام بیماران بکاهیم.

رییس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاهپور اهواز در بخش دیگری از سخنان خود گفت : اهداف عالیه و سیاست دانشگاه بر آموزش و ارتقا دانش و بنیه بهداشتی و سطح اگاهی های مردم دراین زمینه است زیرا که هزینه های طرح نظام تحول سلامت به بافت سیستم شبکه ای بخاطر هزینه های بالای اجرای ان صدمه خواهد رد و باید تمام تلاش و کوشش و همت خود را برمبنای گسترش و توسعه و همه گیری و پیگیری بهداشت جامعه مبتنی و ساختار سازی کنیم زیرا که توسعه و گسترس موازین بهداشتی در خانواده و جامعه موجب کاهش هزینه های طرح تحول سلامت خواهد شد.

دکتر نظری از چند پروژه بهداشت عمومی که در اینده در سطح استان به اجرا در خواهد امدنیز خبرداد که در حال برنامه ریزی و تدوین چگونگی اجرا هستند.

پرویز دوید خسروی

بیشتر بخوانید»  کارگاه خلاقیت و نوآوری راه اندازی کسب و کار خرد در مسجدسلیمان برگزار گردید
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
این مطلب را به اشتراک بگذارید:


لینک کوتاه :

هاست


دسترسی آسان به این پست :

اسکن کنید:  تحویل سه دستگاه آمبولانس به فوریتهای پزشکی  مسجدسلیمان
قوانین بخش نظرات در شبکه خبری خوزستان

1. نظراتی که در آنها از الفاظ زشت و رکیک استفاده شده باشد تایید نخواهند شد.
2. نظراتی که به صورت اسپم و تکراری فرستاده شوند تایید نخواهند شد.
3. نظراتی که جنبه تبلیغاتی و معرفی محتوای شخصی باشند و یا ربطی به موضوع پست مربوطه نداشته باشند حذف خواهند شد.
4. برای انتقادات ، درخواست ها و پیشنهادات خود از طریق فرم تماس با ما که مستقیم با پست الکترونیک سایت در ارتباط هست اقدام کنید.
5. نظرات ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در اینصورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید.
6. نظرات فینگلیش تایید نخواهند شد.
7. جهت ارسال نظرات ، حتما آدرس ایمیل خود را به صورت صحیح و بدون www وارد کنید .
دیدگاهها

*

سیاسی

طراحی و پشتیبانی وبسایت